Вівторок, 18.06.2019, 21:38
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

рішення VIІ сесії селищної ради VІІ скликання 07.07.2016 року ч.3

 

Про надання дозволу гр. Росляковій Л.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул.Кільцева, 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

 

 

Розглянувши заяву громадянки Рослякової Людмили Миколаївни, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати гр. Росляковій Людмилі Миколаївні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Кільцева, 5 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у приватну власність.
 2. Скасувати рішення ХХVІІІ сесії Вільчанської селищної ради V скликання від 08.02.2008 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку, яка знаходиться в користуванні гр.Рослякової Л.М..» як таке, що не відповідає чинному законодавству та за заявою користувача.
 3. Рекомендувати гр..Росляковій Л.М. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

 

 

Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

 

 

 

 

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   VIІ сесія     VІІ скликання

 

 

РІШЕННЯ № 100-VII

 

 

          07 липня 2016 року                                                        смт. Вільча

 

 

Про надання дозволу гр. Росляковій Л.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

 

Розглянувши заяву громадянки Рослякової Людмили Миколаївни, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33, 116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Надати гр.  Росляковій Людмилі Миколаївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,0500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, Кільцева, 5 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
 2. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

 

        Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

 

 

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIІ сесія     VІІ скликання

 

РІШЕННЯ № 101-VII

 

          07 липня  2016 року                                                        смт. Вільча

 

 

Про надання дозволу гр. Грінченко Л.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Гончаренка,5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

 

 

Розглянувши заяву громадянки Грінченко Людмили Іванівни, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати гр.  Грінченко Людмилі Іванівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, вул.Гончаренка, 5 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у приватну власність.
 2. Скасувати рішення ХХІІІ сесії Вільчанської селищної ради V скликання від 22.10.2007 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку, яка знаходиться в користуванні гр. Грінченко Л.І.» як таке, що не відповідає чинному законодавству та за заявою користувача.
 3. Рекомендувати гр..Грінченко Л.І.  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

 

 

Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

 

 

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   VIІ сесія  VІІ скликання

 

РІШЕННЯ 102-VII

 

 

          07 липня 2016 року                                                        смт. Вільча

 

Про надання дозволу гр. Дідківському В.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

     Розглянувши  звернення гр.  Дідківського Василя Миколайовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   керуючись ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.. ст. 12,40,116,118,121 чинного Земельного кодексу України,   Вільчанська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати гр. Дідківському Василю Миколайовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, провул. Лісний, 10 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
 2. Рекомендувати розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
 3. Скасувати рішення LІІ сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання від 20.11.2014р «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.. Дідківському Василю Миколайовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»  за заявою користувача.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

 

 

Вільчанський селищний голова                              М.І. Лірський

 

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   VIІ сесія  VІІ скликання

 

РІШЕННЯ № 103-VII

 

 

            07 липня 2016 року                                                        смт. Вільча

 

Про надання дозволу гр. Дідківському В.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

 

     Розглянувши  звернення гр.  Дідківського Василя Миколайовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33, 116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Надати гр. Дідківському Василю Миколайовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,3059 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, провул. Лісний, 10 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
 2. Рекомендувати розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
 3. Скасувати рішення LІІ сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання від 20.11.2014р «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.. Дідківському Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства» за заявою користувача.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

 

        Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   VIІ сесія  VІІ скликання

 

РІШЕННЯ № 104-VII

 

 

          07 липня 2016 року                                                        смт. Вільча

 

Про надання дозволу гр. Заровному Ю.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

 

     Розглянувши  звернення гр.  Заровного Юрія Миколайовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   керуючись ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.. ст. 12,40,116,118,121 чинного Земельного кодексу України,   Вільчанська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати гр. Заровному Юрію Миколайовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Олексіївська,33 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
 2. Рекомендувати розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

 

 

Вільчанський селищний голова                              М.І. Лірський

 

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія   VII скликання

 

РІШЕННЯ  №  105  -VII

 

7 липня 2016 року                   смт. Вільча

 

 

 

Про передачу до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі медичної амбулаторії Вільчанської селищної ради Вовчанського району Харківської області

 

          Відповідно до Указу Президента України від 6 грудня 2005 року № 1694/2005                 « Про невідкладні заходи  щодо реформування системи охорони здоров’я на період до 2010 року» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2007 року № 815 , враховуючи положення статей 88,89 Бюджетного Кодексу України, прийнятого Верховною Радою України 8 липня 2010 року, враховуючи рішення XLII сесії Вовчанської районної ради VI  скликання від 26 лютого 2015 року « Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі медичної амбулаторії Вільчанської селищної ради Вовчанського району Харківської області» керуючись ст..ст. 43,59,60 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,   Вільчанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Передати до спільної комунальної   власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлову будівлю медичної амбулаторії  Вільчанської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

 

 

Вільчанський селищний голова                         М.І. Лірський

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія   VII скликання

 

РІШЕННЯ  № 106 -VII

 

7 липня 2016 року                   смт. Вільча

 

Про роботу начальника Вільчанського ККП

 

Розглянувши звіт про роботу начальника Вільчанського ККП , керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Звіт про роботу Вільчанського комбінату комунальних підприємств Бройко Г.М. взяти до відома ( звіт додається)

 

 

 

 

Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія   VII скликання

 

РІШЕННЯ  № 107 -VII

 

7 липня 2016 року                   смт. Вільча

 

Про внесення змін до рішення Вільчанської селищної ради № 78-VII від 12.05.2016 року « Про розгляд звернення Кириченка В.В.  щодо зменшення орендної плати»

 

Розглянувши питання  про внесення змін до рішення Вільчанської селищної ради № 78-VII від 12.05.2016 року « Про розгляд звернення Кириченка В.В.  щодо зменшення орендної плати», керуючись ст.21 Закону України « Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до рішення Вільчанської селищної ради № 78-VII від 12.05.2016 року « Про розгляд звернення Кириченка В.В.  щодо зменшення орендної плати», а саме п.1 цього рішення викласти у такій редакції: « Звільнити Кириченка Володимира Володимировича  від орендної плати  на 100 відсотків з 1 травня 2016 року у орендованому приміщенні, яке розташоване за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51/б».

 

 

2.      Скасувати п.3 рішення LXI сесії  Вільчанської селищної ради від 13.10.2015 року « Про надання в оренду нежитлового приміщення, що розташоване за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51/б»

3.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

 

 

 

Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія   VII скликання

 

РІШЕННЯ  № 108 -VII

 

7 липня 2016 року                   смт. Вільча

 

Про розгляд звернення ФОП Катющенка М.М. про включення до взаєморозрахунків по орендній            платі кошти витрачені на ремонт орендованого приміщення.

 

Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця Катющенка Миколи Миколайовича , про включення до взаєморозрахунків по орендній платі кошти витрачені на ремонт орендованого приміщення, керуючись  ст. 18-1  Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Вільчанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Головному бухгалтеру селищної ради Дідківській Г.С. включити    до взаєморозрахунків по орендній платі кошти у сумі  4836,00 грн витрачені на ремонт орендованого приміщення, що розташоване за адресою: смт.Вільча, вул.. Шевченка, 51, площею 48,5  кв.м., яке орендує ФОП Катющенко Микола Миколайович згідно договору оренди № 1/06/16 від 01.06.2016 року.

2.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

 

Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія   VII скликання

 

РІШЕННЯ  № 109 -VII

 

7 липня 2016 року                   смт. Вільча

 

Про затвердження розпоряджень

Вільчанського селищного голови

        Розглянувши розпорядження селищного голови, на підставі рішення І сесії УІ скликання « Про визнання повноважень Вільчанського  селищного голови»,  керуючись ст.. 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Вільчанська селищна рада 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити розпорядження Вільчанського селищного голови:

з основної діяльності:

 • № 29 від 25.04.2016 «Про призначення відповідальних осіб, на яких покладено обов’язки застосування електронного цифрового підпису у Вільчанській селищній  раді»;
 • № 30  від 23.05.2016 «Про відрядження Білінської Г.В»;
 • № 31 від 30.05.2016 «Про внесення змін дор селищного бюджету»;
 • № 32  від 30.05.2016 «Про звільнення з громадських робіт»;
 • № 33  від 01.06.2016  «Про прийом працівників на громадські роботи»;
 • № 34 від 06.06.2016 року « Про створення пункту збору Вільчанської селищної ради та затвердження його особового складу»;
 • № 35 від 10.06.2016 року « Про призупинення роботи Вільчанського ДНЗ (ясел – садка) «Малятко»;
 • № 36 від 10.06.2016 року « Про скликання чергової VII сесії Вільчанської селищної ради VII скликання»;
 • № 37 від 10.06.2016 року « Про підготовку організацій та установ селища до проходження опалювального періоду 2016-2017 років»;
 • № 38 від 17.09.2016 року « Про внесення змін до селищного бюджету»;
 • № 39 від 29.06.2016 року « Про звільнення з громадських робіт».
 • № 40 від 01.07.2016 року « Про перевірку стану комунального майна  та торгівлю підакцизними товарами»;

з особового складу:

 • № 04-ос від 04.04.2016 року «Про встановлення надбавки за вислугу років Білінській Г.В»;
 • № 05-ос від 26.05.2016 року «Про надання основної  відпустки Юдіній Л.І.»;
 • № 06-ос від 02.06.2016 року « Про надання частини основної  відпустки Дідківській Г.С.»
 • № 07-ос від 08.06.2016 року « Про надання додаткової відпустки Горячко С.М.»;
 • № 08 – ос від 21.06.2016 року « Про надання основної відпустким Білінській Г.В.»

 

 

 

Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

 

 

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія   VII скликання

 

РІШЕННЯ  № 110 -VII

 

7 липня 2016 року                   смт. Вільча

 

Про затвердження розпорядження Вільчанського селищного голови

« Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально - побутових пиатнь працівникам Вільчанської селищної ради».

 

        Розглянувши розпорядження селищного голови, на підставі рішення І сесії УІ скликання « Про визнання повноважень Вільчанського  селищного голови»,  керуючись ст.. 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Вільчанська селищна рада 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити розпорядження Вільчанського селищного голови:

з особового складу:

 • № 09-ос від 05.07.2016 року « Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально побутових пиатнь працівникам Вільчанської селищної ради».

 

 

 

Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія   VII скликання

РІШЕННЯ  № 111-  VII

7 липня 2016 року                   смт. Вільча

 

Про затвердження договорів  та угод  

укладених селищним головою у міжсесійний період

 

            Розглянувши договори  укладені селищним головою у міжсесійний період, відповідно до ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  Вільчанська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити договори  та угоди   укладені    Вільчанським селищним головою з:
 2. ФОП Катющенко М.М. договір № 1/06/16 від 01.06.2016 року оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради.
 3. ФОП Кузьменко В.І. договір № 170516/1 від 20.05.2016 року про надання послуг з ремонту і обслуговування комп’ютерної та оргтехніки;
 4. ТОВ «АРКАВАЛЬ» договір № 1/19 від 20.05.2016 року з виготовлення та постачання дитячого  майданчика;
 5. ПАТ « Національна акціонерна страхова компанія «Оранта»  договір № 1134705 від 04.05.2016 року добровільного страхування майна юридичної особи в оренді.
 6. ФОП Кузьменко В.І. договір № 170616/1 від 03.06.2016 року про надання послуг з ремонту і обслуговування комп’ютерної та оргтехніки;
 7. ПАТ «Державний ощадний банк України додатковий договір  № 1 до договору оренди нежитлового приміщення № 28 від 01.07.2015 року;
 8. ФОП Кель І.А.додаткова угода № 2  від 01.06.2016 року  до договору оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради № 03/14/24 від 30.05.2014 року.
 9. ФОП Кель О.А.додаткова угода № 2  від 01.06.2016 року  до договору оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради № 02/14/23 від 30.05.2014 року.
 10. ФОП Кель О.А.додаткова угода № 2  від 01.06.2016 року  до договору оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради № 02/14/22 від 30.05.2014 року;
 11. ТВФ «Веста» додаткова угода № 1 до договору оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради № 19 від 29.05.2015 року.
 12. ФОП Іванюк І.В. додаткова угода № 2  від 01.06.2016 року  до договору оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради № 25 від 12.12.2013 року;
 13. ФОП Давиденко Т.І додаткова угода № 2  від 01.06.2016 року  до договору оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради № 05/14/26 від 30.05.2014 року
 14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку селища                                         ( Горячко С.М.)

 

 

 

Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

 

 

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія   VII скликання

 

РІШЕННЯ  № 112-  VII

 

7 липня 2016 року                   смт. Вільча

 

 

Про виплату матеріальної допомоги  на вирішення соціально - побутових питань   Вільчанському селищному голові.

 

 

Заслухавши та обговоривши заяву Вільчанського селищного голови Лірського Миколи Івановича  про виплату  матеріальної допомоги  на вирішення соціально побутових питань,  керуючись ст.. 35 Закону України „ Про державну службу ” , п. 5 ст. 21 Закону України „ Про службу в органах місцевого самоврядування ” , постановою КМУ № 268 від 09.03.2006 року Вільчанська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Виплатити матеріальну допомогу на вирішення соціально - побутових питань селищному голові  Лірському Миколі Івановичу у розмірі одного посадового окладу.