Вівторок, 23.07.2019, 10:54
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

рішення Y сесії селищної ради YІІ скликання 24.03.2016 року

ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

V сесія   VІІ скликання

ПРОТОКОЛ № 5

24 березня  2016 року                                смт. Вільча

Порядок денний:

 1. Про внесення змін до селищного  бюджету .  Інформує: Дідківська Г.С. – головний бухгалтер   Вільчанської селищної ради.
 2. Звіт  селищного голови про виконану роботу за 2015 рік. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради
 3. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Вільчанської селищної ради для передачі  в оренду. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради
 4. Про надання послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 5. Про розгляд звернення АК «Харківобленерго» про перегляд ставок земельного податку на 2016 рік. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради
 6. Про затвердження розпоряджень виданих  селищним головою у міжсесійний період. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради
 7. Про затвердження договорів та угод укладених  селищним головою у міжсесійний період. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Свято – Володимирівської Харківської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: смт.Вільча, вул. Шевченка,40 Вовчанського району Харківської області. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 9. Про скасування деяких рішень Вільчанської селищної ради щодо виділення земельних ділянок та продажу незавершених будівництвом житлових будинків. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 10. Про визнання Воскобоєвої А.А. індивідуальним забудовником житлового будинку № 26 по вул.Гончаренка та   надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 11. Про надання дозволу гр. Воскобоєвій А.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Інформує: Білінська Г.В.  – спеціаліст   Вільчанської селищної ради.
 12. Про розгляд заяви Замори П.В. щодо виділення йому земельної ділянки за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка, 55 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність . Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 13. Про надання дозволу гр. Кісіль С.Л. та Кісіль М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Миру,13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.           
 14. Про внесення змін до рішення  LІІ сесії   Вільчанської селищної ради   УІ скликання від 20.11.2014 року «Про розгляд заяви Струка В.І. щодо виділення йому земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянки) по вул..Шевченка,62 та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки». Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 15. Про надання дозволу гр. Бройку І.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Лесі Українки, 13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (включене як невідкладне) Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 16. Про надання дозволу гр. Бройку І.Є. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (включене як невідкладне) Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 17. Про внесння змін до Регламенту Вільчанської селищної ради VII скликання. (включене як невідкладне)Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
 18. Про обмеження руху вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицями селища Вільча. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.

ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

V сесія   VІІ скликання

 

РІШЕННЯ  № 60 -VII

 

24 березня  2016 року                   смт. Вільча

Про селищний бюджет

на 2016 рік

Вільчанська селищна рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Визначити на 2016рік:

 -  доходи селищного бюджету в сумі 1521,2тис.грн.., в тому числі  доходи загального фонду  селищного бюджету 1447,6тис.грн..,доходи спеціального фонду селищного бюджету 73,6тис.грн. згідно з додатком №1до цього рішення;

- видатки селищного бюджету в сумі 1530,9тис.грн. у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 1457,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 73,6тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення;

- дефіцит загального фонду бюджету в сумі 9,7 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2016р. згідно з додатком №2 до цього рішення ;

 

 2.  Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2016 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів , у тому числі по загальному фонду селищного бюджету 1457,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 73,6тис. грн.  згідно з додатком №2 до цього рішення.

3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету в сумі  5,7тис.грн.

 

4.  Затвердити на 2016 рік  міжбюджетні трансферти згідно додатком №3 до цього рішення;

                з Вільчанського селищного бюджету  районному бюджету:

               - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування – 10,2тис.грн. («Програма соціально-економічного розвитку селища Вільча на 2016рік») :

 

 

5.  Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду  селищного бюджету на 2016 рік  за їх економічною структурою  відповідно ст.29. Закону України  "Про   Державний бюджет України на 2015 рік:

·        оплата праці (код 2110);

·        нарахування на оплату праці (код 2120);  

·        медикаменти та перев'язувальний матеріал (код 2220);

·        продукти харчування (код 2230);

·        оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

·                 соціальне забеспечення (код 2700);

·                 трансферти органам державного управління інших рівнів (код 2620) .

 

  6.  Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію окремих програм на загальну суму 16,2тис.грн.(додаток №4)                                                                                                                                                               

 

7. Вільчанський селищний голова  має право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних  зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби  України.

         Розпорядник коштів селищного бюджету бере зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.

         Зобов’язання, взяті розпорядником коштів  селищного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним   правопорушенням . Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядником коштів селищного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати.

 

8.  Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються із селищного бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки  на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

 

9.  Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

·                 для розпорядника бюджетних коштів – зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені на за цільовим призначенням;

·                 для одержувачів  бюджетних коштів – повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у доход відповідних бюджетів.

  

10.  Встановити, що внесення змін до селищного бюджету на 2015 рік здійснювати виключно за рішенням сесії селищної ради  у випадках передбачених Бюджетним кодексом України ,дозволити селищному голові вносити зміни до селищного бюджету згідно розпорядження з подальшим затвердженням  на сесії селищної ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України.

    

11. Дозволити Вільчанській селищній раді отримувати  позики  на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету в Управлінні  Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківській області  та надати право підписання відповідних договорів  селищному голові.

   

12.  Вільчанському селищному голові забезпечити в першочерговому порядку в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення та  послуги  зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи  з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на планово - бюджетну комісію         Вільчанської селищної ради .

                                                                                                                                                                              

Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський