Вівторок, 21.05.2019, 23:12
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Програма проведення громадських робіт 2016

 

"ЗАТВЕРДЖЕНО"

Рішенням № 28- VII  ІІІ сесії

Вільчанської  селищної ради

VІІ скликання

від 24 грудня 2015року

Селищний голова

____________М.І. Лірський

 

ПРОГРАМА

проведення громадських робіт

на території Вільчанської  селищної ради

на 2016 рік

 

 

Загальна частина

 

В умовах ускладнення ситуації на ринку праці, скороченні потреби в робочих кадрах найбільшої значимості набувають питання організації громадських робіт та забезпечення їх фінансування на солідарній основі: з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, підприємствами та місцевими бюджетами.

Програма проведення громадських робіт на 2016 рік на території Вільчанської селищної ради Вовчанського району розроблена відповідно до ст..24 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст.. 31 Закону України "Про зайнятість населення", Порядку про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2014 року №175 з метою запобігання зростанню безробіття на території Вільчанської селищної громади.

 

Мета і завдання програми

 

Програма спрямована на організацію та проведення громадських робіт на підприємствах, організаціях, установах шляхом укладення відповідних договорів з Вовчанським районним центром зайнятості.

До виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру на добровільних засадах залучаються такі категорії осіб: зареєстровані безробітні; особи, які перебувають на обліку в територіальних органах Державної служби зайнятості у районах, містах, районах у містах як такі, що шукають роботу; працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції.

Завдання програми – виконати суспільно-корисні роботи з благоустрою та впорядкування території населених пунктів, насамперед меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, а також благоустрій населених пунктів Вільчанської селищної територіальної громади.

 

Виконання програми

 

Громадські роботи будуть проводитись на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях згідно з переліком видів громадських робіт (Додаток 1) на підприємствах, організаціях, установах Вільчанської територіальної громади (Додаток 2).

Вовчанський районний центр зайнятості забезпечує проведення громадських робіт на підприємствах та в обсягах, визначених відповідно до рішення сесії Вільчанської селищної ради Вовчанського району, шляхом укладення відповідних договорів та постійне інформування населення про можливість участі в громадських роботах.

 

Фінансове забезпечення програми

 

Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. (Додаток 3)

За рахунок коштів Фонду здійснюється насамперед фінансування організації громадських робіт, кошти для фінансування якої виділено з місцевих бюджетів.

 

Контроль за виконанням програми

 

Контроль за виконанням програми здійснюють Вовчанський районний центр зайнятості  і селищний голова.

Районний центр зайнятості контролює своєчасність укладання договорів на проведення громадських робіт та фінансування їх організації, до яких залучаються зареєстровані безробітні та (або) працівники, які втратили частину заробітної плати, обов’язково визначаються, зокрема, право центру зайнятості проводити перевірку цільового використання коштів, що спрямовуються на фінансування організації таких громадських робіт, та обов’язок роботодавця надавати під час такої перевірки необхідні документи і пояснення, а у разі виявлення факту нецільового використання коштів — повернути суму, використану не за призначенням, з урахуванням індексації на рівень інфляції, проведення заходів щодо інформування населення про можливість участі в громадських роботах та підбору осіб з числа незайнятого населення для їх виконання.

Управління праці та соціального захисту населення здійснює моніторинг стану реалізації програми й освоєння виділених на ці цілі коштів протягом 2016 року.

 

 

 

 

Голова Вільчанської селищної ради                     М.І. Лірський

 

Додаток 1

 

Перелік

видів громадських робіт, які можуть застосовуватися

для організації громадських робіт у 2016 році

 

 1. Упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни і утримання у належному стані цвинтарів, особливо у сільській місцевості.
 2. Благоустрій та озеленення території населених пунктів, зон відпочинку та туризму, паркових зон, придорожніх смуг.
 3. Роботи на об’єктах комунальної форми власності у сфері будівництва, ремонту та реконструкції спортивної, транспортної, медичної, туристичної і телекомунікаційної інфраструктури.
 4. Роботи при проведенні ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, шкіл, закладів культури і охорони здоров'я, будинків-інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку, інвалідів та дітей, дитячих оздоровчих таборів, шкіл-інтернатів, притулків для неповнолітніх тощо), впорядкування прилеглих до них територій, наведення санітарного порядку на прилеглих територіях.
 5. Догляд за особами похилого віку та інвалідами, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров'я, соціального захисту, допоміжні роботи у дитячих будинках та домах для людей похилого віку.
 6. Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних рішеннями органів виконавчої влади.
 7. Підсобні роботи з відновлення заповідників, пам'яток архітектури, історії та культури.
 8. Підсобні роботи в сільській місцевості на ремонтні приватних житлових будинків одиноких осіб з числа ветеранів війни та інвалідів, що проводяться з рішеннями органів місцевого самоврядування.
 9. Підсобні роботи з відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках та в архівах з документацією.
 10. Роботи в архівах з документацією.
 11. Роботи з інформування населення щодо порядку отримання житлових субсидій та технічної підготовки документації з кур’єрською доставкою документів і запитів.
 12. Роботи з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку.
 13. Роботи з супроводу інвалідів по зору.

 

Голова Вільчанської селищної ради                     М.І. Лірський

 

Додаток 2

 

ПЕРЕЛІК

підприємств та господарств, на яких будуть створені додаткові робочі місця для виконання громадських робіт у 2016 році

 

 

№ п/п

Найменування підприємств та господарств

1

Вільчанська селищна рада

 

 

Голова Вільчанської селищної ради                     М.І. Лірський

 

Додаток 3

 

 

Розподіл

коштів передбачених на реалізацію

Програми проведення громадських робіт

на території Вільчанської селищної ради

на 2016 рік

 

 

 

Населення, кількість осіб

Сума коштів, виділених місцевим бюджетом грн.

 

1758

10100,0

 

 

Голова Вільчанської селищної ради                     М.І. Лірський