Неділя, 21.07.2024, 12:37
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  ІУ сесія УІІ скликання від 18.02.2016 року

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ІV сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 43 - VII

   

  18 лютого 2016 року                                  смт. Вільча

   

  Про селищний бюджет

  на 2016 рік

  Вільчанська селищна рада ВИРІШИЛА:

   

  1. Визначити на 2016рік:

   -  доходи селищного бюджету в сумі 1520,2тис.грн.., в тому числі  доходи загального фонду  селищного бюджету 1447,6тис.грн..,доходи спеціального фонду селищного бюджету 72,6тис.грн. згідно з додатком №1до цього рішення;

  - видатки селищного бюджету в сумі 1529,9тис.грн. у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 1457,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 72,6тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення;

  - дефіцит загального фонду бюджету в сумі 9,7 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2016р. згідно з додатком №2 до цього рішення ;

   

   2.  Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2016 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів , у тому числі по загальному фонду селищного бюджету 1457,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 72,6тис. грн.  згідно з додатком №2 до цього рішення.

  3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету в сумі  5,7тис.грн.

   

  4.  Затвердити на 2016 рік  міжбюджетні трансферти згідно додатком №3 до цього рішення;

                  з Вільчанського селищного бюджету  районному бюджету:

                 - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування – 10,2тис.грн.

   

  5.  Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду  селищного бюджету на 2016 рік  за їх економічною структурою  відповідно ст.29. Закону України  "Про   Державний бюджет України на 2015 рік:

  ·        оплата праці (код 2110);

  ·        нарахування на оплату праці (код 2120);  

  ·        медикаменти та перев'язувальний матеріал (код 2220);

  ·        продукти харчування (код 2230);

  ·        оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

  ·                 соціальне забеспечення (код 2700);

  ·                 трансферти органам державного управління інших рівнів (код 2620) .

   

    6.  Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію окремих програм на загальну суму 15,5тис.грн.(додаток №4)                                                                                                                                                               

   

  7. Вільчанський селищний голова  має право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних  зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби  України.

           Розпорядник коштів селищного бюджету бере зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.

           Зобов’язання, взяті розпорядником коштів  селищного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним   правопорушенням . Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядником коштів селищного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати.

   

  8.  Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються із селищного бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки  на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

   

  9.  Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

  ·                 для розпорядника бюджетних коштів – зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені на за цільовим призначенням;

  ·                 для одержувачів  бюджетних коштів – повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у доход відповідних бюджетів.

    

  10.  Встановити, що внесення змін до селищного бюджету на 2015 рік здійснювати виключно за рішенням сесії селищної ради  у випадках передбачених Бюджетним кодексом України ,дозволити селищному голові вносити зміни до селищного бюджету згідно розпорядження з подальшим затвердженням  на сесії селищної ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України.

      

  11. Дозволити Вільчанській селищній раді отримувати  позики  на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету в Управлінні  Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківській області  та надати право підписання відповідних договорів  селищному голові.

     

  12.  Вільчанському селищному голові забезпечити в першочерговому порядку в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення та  послуги  зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи  з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

   

  13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)                                                                                                           

   

   Вільчанський селищний голова                                                    М.І. Лірський 

                                    

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ІV сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 44 - VII

   

  18 лютого 2016 року                                  смт. Вільча

   

   

  Про   виконання бюджету Вільчанської селищної ради  за  2015 рік  

   

    Заслухавши та обговоривши звіт про   виконання бюджету Вільчанської селищної ради за  2015 рік  , керуючись  ст. 26  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», п. 4 ст 80 Бюджетного Кодексу України  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Затвердити  звіт про виконання селищного бюджету за 2015 рік  по доходах у сумі 1780840 грн., у тому числі загальний фонд 1754990 грн. та  25850 грн. спеціального фонду і по видатках у сумі 2061241 грн., у тому числі видатків загального фонду 1766788  грн.. та 294453  грн. видатків спеціального фонду .

  2.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ІV сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 45 - VII

   

  18 лютого 2016 року                                  смт. Вільча

   

   

   

  Про план роботи Вільчанської селищної ради на 2016 рік  

   

    Заслухавши та обговоривши план роботи   селищної ради на 2016 рік  , керуючись  ст. 26  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1.      Затвердити план роботи Вільчанської селищної ради на 2016 рік.

  2.      Контроль за  виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради  Семененко А.М.

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ІV сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 46 - VII

   

  18 лютого 2016 року                                  смт. Вільча

   

  Про встановлення туристичного збору на 2016 рік

  Відповідно до статті 268 Податкового Кодексу України зі змінами та доповненнями, п. 74 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, статті 69 Бюджетного Кодексу України ст. 26, ст. 69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні,  селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Вільчанської селищної ради та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.
  2.  Платниками збору не можуть бути особи, які:

  а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;

  б) особи, які прибули у відрядження;

  в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

  г) ветерани війни;

  ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

  д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

  е) діти віком до 18 років;

  є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.
   3. Ставка встановлюється у розмірі від 0,5 до 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 4 цього рішення.

  4.      Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених згідно рішення селищної ради, за вирахуванням податку на додану вартість. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

  5.      Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

  6.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ІV сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 47 - VII

   

  18 лютого 2016 року                                  смт. Вільча

   

   

   Про встановлення транспортного податку на 2016 рік

              Відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2. та п. 267.4 статті 267 Податкового Кодексу України зі змінами та доповненнями, п. 73 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, статті 69 Бюджетного Кодексу України ст. 26, ст. 69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні,  селищна рада

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Скасувати рішення LVІ сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання від 05.03.2015 року «Про встановлення транспортного податку», як таке, що не відповідає вимогам чинного Податкового кодексу України.
  2. Встановити транспортний податок для легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль.
  3. Виконавчому комітету Вільчанської селищної  ради дане рішення оприлюднити в визначений законом спосіб.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін.   ( Горячко С.М.)

   

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ІV сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 48 - VII

   

  18 лютого 2016 року                                  смт. Вільча

  Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність

  Враховуючи вимоги статей 8, 10, 12 розділу І та статті 293 глави 1 розділу ХІV Податкового кодексу України, керуючись статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна  рада

  В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність згідно з додатком 1 до цього рішення.

  2. Рішення набуває чинності з 1 січня 2016 року.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

  Вільчанський селищний голова                                     М.І. Лірський

   

   

   

  Додаток 1 до рішення № 48-VII IV сесії Вільчанської селищної ради VIІ скликання  від

  18 лютого 2016 року

  Розмір

  фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність

  №№

  пункту

  Види діяльності

  Фіксовані ставки єдиного податку на календарний місяць в відсотках від розміру мінінальної заробітної плати на 1 січня податкового (звітного) року

  І

  Перша група платників єдиного податку (фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 грн.)

  10

  ІІ

  Друга група платників єдиного податку (фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, та за умови, якшо протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

  - не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб

  - обсяг доходу не перевищує 1500000 грн.)

  20

  Дія пункту ІІ не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи;

  Секретар селищної ради                                 А.М. Семененко

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ІV сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 49 - VII

   

  18 лютого 2016 року                                  смт. Вільча

   

   

  Про затвердження Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

   

  Відповідно до статті 266 Податкового Кодексу України зі змінами та доповненнями, п. 72 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, статті 69 Бюджетного Кодексу України ст. 26, ст. 69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні,  селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з  додатком 1.
  2. Встановити ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 1 січня 2016 року.
  3. Виконавчому комітету Вільчанської селищної  ради дане рішення оприлюднити в визначений законом спосіб.

  5.                          Застосовувати внесені зміни з дня оприлюднення даного рішення відповідно до п. 4 Прикінцевих положень Закону № 909-VIII, який передбачає, що до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                       М.І. Лірський

                                   

  ДОДАТОК 1

  до рішення № 49-VII  ІV сесії   Вільчанської селищної ради   VІІ скликання від 18.02.2016 року

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  IV сесія   VІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ  № 50  -VII

   

  24  грудня 2015 року                   смт. Вільча.

   

  Про затвердження розпоряджень

  Вільчанського селищного голови

          Розглянувши розпорядження селищного голови, на підставі рішення І сесії УІ скликання « Про визнання повноважень Вільчанського  селищного голови»,  керуючись ст.. 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Вільчанська селищна рада 

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розпорядження Вільчанського селищного голови:

  з основної діяльності:

  • № 75 від 29.12.2015 «Про відбування адміністративного стягнення Федірцаном І.М.»;
  • № 76 від 29.12.2015 «Про перенесення робочих днів у 2016 році»;
  • № 77 від 29.12.2015 «Про затвердження заходів по економії бюджетних коштів на 2016 рік»;
  • № 01 від 18.01.2016 «Про проведння щорічної оцінки виконання посадовими особами Вільчанської селищної ради покладених на них обов’язків і завдань за 2015 рік»;
  • № 02 від 18.01.2016  « Про  приизначення уповноваженої особи по прийому у громадян заяв та документів необхідних для призначення усіх видів соціальної допомоги»;
  • № 03 від 18.01.2016 року « Про скликання IV чергової сесії Вільчанської селищної ради VII  скликання»;
  • № 04 від 12.02.2016 року « Про внесення змін до селищного бюджету».

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  IV сесія   VІІ скликання

  РІШЕННЯ  № 51-  VII

  18 лютого 2016 року                   смт. Вільча

   

  Про затвердження договорів  та угод   укладених селищним головою

              Розглянувши договори  укладені селищним головою у міжсесійний період, відповідно до ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити договори  та угоди   укладені    Вільчанським селищним головою з:
  2. ПП «Електроперспектива» додаткова угода № 1  до договору № 2/07/15 від 14.09.2015 року;
  3. Вільчанським ККП договір № 20/3 від 15.01.2016 року про надання послуг з водопостачання та водовідведення;
  4. Вільчанським ККП договір № 30/2 від 15.01.2016 року про виконання робіт з благоустрою;
  5. Вільчанським ККП договір № 5/4 від 15.01.2016 року про надання послуг з вивозу ТПВ;
  6. Вільчанським ККП договір № 29/1 від 12.01.2016 року про надання послуг з очитки від снігу доріг селища;
  7. ПАТ «Державний ощадний банк України»  договір № 2 від 12.01.2016 року про зарахування коштів на поточні рахунки;
  8. Вовчанським райавтодором договір № 104 від 15.01.2016 року на виконання робіт з розподілення протиожеледної суміші в смт. Вільча;
  9. КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Вовчанського району» договір № 5 від 27.01.2016 року  про прийом в строкове платне користування нежитлового приміщення;
  10. КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Вовчанського району» договір № 6 від 27.01.2016 року  про відшкодування витрат за використані послуги у орендованому приміщенні;
  11. КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Вовчанського району» договір № 5 від 27.01.2016 року  про прийом в строкове платне користування нежитлового приміщення;
  12. Вовчанським підприємством теплових мереж договір про закупівлю послуги з постачання  теплової енергії у гарячій воді/парі за державні кошти № 46 від 03.02.2016 року;
  13. Вовчанським підприємством теплових мереж додаткова угода № 2 від 31.12.2015 року  до договру про закупівлю послуги з теплопостачання  за державні кошти № 46 від 06.03.2015 року;
  14. Вовчанським підприємством теплових мереж додаткова угода № 1 від 31.12.2015 року  до договру про закупівлю послуги з теплопостачання  за державні кошти № 46/1 від 04.06.2015 року;
  15. СПДФО  Кель О.А.договір № 1/8 від 05.02.2016 року на закупівлю продуктів харчування.
  16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку селища                                         ( Горячко С.М.)

  Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

   

  ДАЛІ