П`ятниця, 19.07.2024, 23:20
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Рішення ХХXI сесії Вільчанської селищної ради VІІ скл. 28.02.19

   

  ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ СКАЧАТЬ ФАЙЛ

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХXХІ сесія   VІІ скликання

  (позачергова)

  РІШЕННЯ № 510 - VII

  28 лютого 2019 року                                  смт. Вільча

  Про затвердження порядку денного ХХХІ позачергової сесії

  селищної  ради VІI скликання

  Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Вільчанська селищна  рада

  В И Р І Ш И Л А :

  Затвердити для розгляду на ХХХІ  сесії селищної ради

  VIІ скликання наступний порядок денний:

  1. Про внесення змін до селищного бюджету.
  2. Про надання дозволу гр. Прокопчуку І.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Молодіжна,5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) .
  3. Про затвердження гр. Канюці Н.А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Молодіжна,2, Вовчанського району Харківської області.
  4. Про затвердження гр. Хоменко К.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі       (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства що розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Південна,15 Вовчанського району Харківської області.
  5. Про затвердження розпоряджень виданих  селищним головою у міжсесійний період.
  6. Про затвердження договорів та угод укладених  селищним головою у міжсесійний період.

   

  Вільчанський селищний голова                               М.І. Лірський

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХXХІ сесія   VІІ скликання

  (позачергова)

  РІШЕННЯ № 511 - VII

  28 лютого 2019 року                                  смт. Вільча

   

   

  Про селищний бюджет на 2019 рік

   

  Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України                        

  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

   

  1. Визначити на 2019 рік:

   доходи селищного бюджету у сумі 3478390 гривень, в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 3329100 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету – 149290 гривень, згідно з додатком  № 1 до цього рішення;

   видатки селищного бюджету у сумі 3511790 гривень, в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету – 3354500 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету - 157290 гривень;

            дефіцит за загальним фондом селищного бюджету у сумі 25400 грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2019р. згідно з додатком № 2 до цього рішення;

    дефіцит за спеціальним фондом селищного бюджету у сумі 8000 грн. джерелом покриття якого є передача коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) за  рахунок вільного залишку коштів на 01.01.2019р. згідно з додатком № 2 до цього рішення;

  оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у розмірі 12270 гривень, що становить 2%  видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом;

  2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком №3 до цього рішення.

  3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком №4 до цього рішення.

  Надати право  голові Вільчанської селищної ради у період між сесіями, за умови погодження з постійною комісією селищної ради з питань бюджету, проводити розподіл та перерозподіл коштів селищного бюджету та міжбюджетних трансфертів з наступним внесенням змін до рішення про селищний бюджет відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України.

  4. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих / регіональних програм у сумі 520630 гривень згідно з додатком №6 до цього рішення.

  5. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2019 рік до доходів загального фонду селищного бюджету належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтею 97 Бюджетного кодексу України та Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»;

  джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 72 Бюджетного кодексу України.

  6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691,  71 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 97 Бюджетного кодексу України;

  джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 72 Бюджетного кодексу України.

  7. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками селищного бюджету видатки загального фонду на:

  оплата праці працівників бюджетних установ;

  нарахування на заробітну плату;

  оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

  поточні трансферти населенню;

  поточні трансферти місцевим бюджетам.

  8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Вільчанській селищній раді отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43,73 Бюджетного кодексу України.

  9. Головному розпоряднику  коштів селищного  бюджету на виконання норм Бюджетного кодексу України:

  9.1.Затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням.

  9.2.Здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі.

  9.3. Забезпечити доступності інформації про бюджет у спосіб та у термін, визначені бюджетним законодавством;

  оприлюднення паспортів бюджетних програм у 3 денний строк з дня затвердження таких документів.

  9.4. Забезпечити взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами та планами використання бюджетних коштів, ураховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік органами Державної казначейської служби України.

              Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, установлених цим рішенням, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

  За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

  9.5. Забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення,  послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для головних розпорядників бюджетних коштів селищного бюджету на 2019 рік, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 5 до цього рішення.

  9.6. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

  9.7. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з селищного бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.

   

  10.  Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, надати право селищній раді, в особі селищного голови Вільчанської селищної ради, коригувати розпис селищного бюджету за напрямами видатків головних розпорядників коштів селищного бюджету за кодами програмної класифікації видатків у разі внесення змін до наказів Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року №11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами) та від 20 вересня 2017 року №793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів», за умови погодження з постійною комісією селищної ради з питань бюджету, із наступним внесенням змін до рішення селищної ради про селищний бюджет.

   

  11. Надати право селищному голові Вільчанської селищної  ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між селищним бюджетом та іншими бюджетами.

   

  12. Додатки № 1- 5 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

   

  13. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.

   

  14. Оприлюднення рішення відповідно до вимог статті 28 Бюджетного кодексу України  забезпечити виконавчому апарату Вільчанської селищної ради.

  15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування  бюджету, фінансів і цін .

   

   

  Вільчанський селищний голова                               М.І. Лірський

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  XXХІ сесія     VІІ скликання

  (позачергова)

   

  РІШЕННЯ № 512  - VII

   

   

  28 лютого 2019 року                                  смт. Вільча

   

        Про надання дозволу гр. Прокопчуку І.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Молодіжна,5  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

        Розглянувши заяву гр. Прокопчука Ігора Миколайовича, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118,120,121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. Прокопчуку Ігору Миколайовичу, дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Молодіжна,5  із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр. Прокопчуку І.М. замовити технічну документацію із землеустрою та після  виготовлення надати її на затвердження до селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                             М.І. Лірський

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  XXХІ сесія     VІІ скликання

  (позачергова)

   

  РІШЕННЯ № 513  - VII

   

  28 лютого  2019 року                                 смт. Вільча

   

  Про затвердження гр. Канюці Н.А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Молодіжна,2 Вовчанського району Харківської області

   

      Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Молодіжна,2,  Вовчанського району Харківської області, виготовлену  ФОП Кондратюк І.В.  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  Згідно ст.ст. 12, 39,40, 116,118,121,186, Земельного Кодексу України, ст.26 ч.1 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про землеустрій»

   

  1. Затвердити гр. Канюці Надії Андріївні   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 6321655500:00:000:0626, загальною площею 0,1500 га, із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Молодіжна,2, Вовчанського району Харківської області.
  2. Передати безоплатно у приватну власність  гр. Канюці Надії Андріївні   земельну ділянку для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер  6321655500:00:000:0626, загальною площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул.  Молодіжна,2,  із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженої документації.
  3. Гр. Канюці Надії Андріївни   здійснити державну реєстрацію права власності на  земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності,  соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                               М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХXХІ сесія     VІІ скликання

  (позачергова)

   

  РІШЕННЯ № 514  - VII

   

  28 лютого 2019  року                                 смт. Вільча

   

   

  Про затвердження гр. Хоменко К.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства що розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Південна,15 Вовчанського району Харківської області

   

      Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Південна,15,  Вовчанського району Харківської області, виготовлену  ФОП Кондратюк І.В.  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  Згідно ст.ст. 12, 39,40, 116,118,121,186, Земельного Кодексу України, ст.26 ч.1 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про землеустрій»

   

  1. Затвердити гр. Хоменко Катерині Прокопіївні   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 6321655500:00:000:0629, загальною площею 0,2000 га, із земель сільськогосподарського призначення, вид угідь – землі запасу Вільчанської селищної ради, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Південна,15, Вовчанського району Харківської області.
  2. Передати безоплатно у приватну власність  гр. Хоменко Катерині Прокопіївні   земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер  6321655500:00:000:0629, загальною площею 0,2000 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул.  Південна,15,  із земель сільськогосподарського призначення  Вільчанської селищної ради, Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженої документації.
  3. Гр. Хоменко Катерині Прокопіївні   здійснити державну реєстрацію права власності на  земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності,  соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                               М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХXХІ сесія   VІІ скликання

  (позачергова)

   

  РІШЕННЯ № 515-VII

   

  28 лютого 2019 року                                                        смт. Вільча

   

  Про затвердження розпоряджень

  Вільчанського селищного голови

          Розглянувши розпорядження селищного голови, на підставі рішення І сесії VIІ скликання « Про визнання повноважень Вільчанського  селищного голови»,  керуючись ст.. 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Вільчанська селищна рада 

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розпорядження Вільчанського селищного голови:

  з основної діяльності:

  • № 08  від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 09 від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 10 від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 11 від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 12 від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 13 від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 14 від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 15 від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 16 від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 17 від 30.01.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 18 від 01.02.2019  «Про передачу на баланс комунального підприємства Вільчанський комбінат комунальних підприємств Вільчанської селищної ради комунального майна»;
  • № 19 від 01.02.2019  «Про відшкодування витрат на опалення орендованих приміщень ТАТ «Укртелеком»;
  • № 20 від 04.02.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 21 від 04.02.2019  «Про затвердження паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 22 від 04.02.2019  «Про внесення змін до  паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 23 від 04.02.2019  «Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 24 від 04.02.2019  «Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 25 від 04.02.2019  «Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2019»;
  • № 26 від 25.02.2019  «Про результати проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами Вільчанської селищної ради покладених на них обов’язків і завдань за 2018 рік».

   

   

  Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХXХІ  сесія   VІІ скликання

  (позачергова)

   

  РІШЕННЯ №  517 -VII

   

  28 лютого 2019  року                   смт. Вільча

   

  Про затвердження договорів  та угод  

  укладених селищним головою у міжсесійний період

   

              Розглянувши договори  укладені селищним головою у міжсесійний період, відповідно до ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Затвердити договори  та угоди   укладені    Вільчанським селищним головою з:
  • ПАТ «Укртелеком» додаткова угода № 10 від 25.01.219  до Типового договору     № 411879 від 16/02/2015 про надання телекомунікаційних послуг ;
  • ФОП Кривошея М.М. договір № 140119/1 від 28.01.2019 року на надання послуг з ремонту і обслуговування комп’ютерної та оргтехніки;
  • ПрАТ « Харківенергозбут» про закупівлю електричної енергії від 28.01.2019 року;
  • Вовчанським підприємством теплових мереж договір № Б-46 від 16.02.2019 року про закупівлю теплової енергії за державні кошти;
  • Copyright MyCorp © 2024
   Створити безкоштовний сайт на uCoz