Неділя, 21.07.2024, 13:08
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  рішення LVI сесії УІ скликання від 05.03.2015 р.

   

   

   

  УКРАЇНА

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

   

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Рішення

   

  «05» березня 2015року                                 № LУІ сесія  УІ скликання

        

  Про селищний бюджет

  на 2015 рік

  Вільчанська селищна рада ВИРІШИЛА:

   

   1. Установити загальний обсяг доходів селищного бюджету на 2015 рік у сумі 754,8тис.грн. ., в тому числі: інша субвенція в сумі 498,5тис.грн..

  Обсяг  доходів загального фонду  бюджету визначити у сумі 733,0тис.грн.., спеціального фонду бюджету 21,8тис.грн.. (додаток №1).

   2. Затвердити загальний обсяг видатків селищного бюджету на 2015 рік у сумі 770,9тис.грн. у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у  сумі  747,5тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 23,4тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2) та головними розпорядниками коштів (додаток № 3).

   3.  Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів селищного бюджету в сумі  4,5тис.грн.

  4.  Установити  дефіцит загального фонду бюджету в сумі 14,4 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2015р.

  5.   Установити  дефіцит спеціального фонду бюджету в сумі 1,5 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2015р.

  6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів( додатком № 4)  на 2015рік

   з районного бюджету Вільчанському селищному бюджету:

                 - інша субвенція з районного бюджету в сумі 498,5 тис.грн.

                  з Вільчанського селищного бюджету  районному бюджету :

                 - субвенція на утримання об»эктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об»єктів спільного користування – 13,8тис.грн.(Програма соціально-економічного розвитку селища Вільча на 2015 рік)

  7. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду  селищного бюджету на 2015 рік  за їх економічною структурою  відповідно ст.29. Закону України  "Про   Державний бюджет України на 2015 рік:

  ·        оплата праці (код 2110);

  ·        нарахування на оплату праці (код 2120);  

  ·        медикаменти та перев'язувальний матеріал (код 2220);

  ·        продукти харчування (код 2230);

  ·        оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

  ·                 соціальне забеспечення (код 2700);

  ·                 трансферти органам державного управління інших рівнів (код 2620) 

   8.  Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію окремих програм на загальну суму 6,0тис.грн.(додаток №5)                                                                                                                                                               

   

   9. Вільчанський селищний голова  має право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних  зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби  України.

           Розпорядник коштів селищного бюджету бере зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.

           Зобов’язання, взяті розпорядником коштів  селищного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним   правопорушенням . Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядником коштів селищного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати.

     10.  Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються із селищного бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки  на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

      11.  Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

  ·                 для розпорядника бюджетних коштів – зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені на за цільовим призначенням;

  ·                 для одержувачів  бюджетних коштів – повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у доход відповідних бюджетів.

        12.  Встановити, що внесення змін до селищного бюджету на 2015 рік здійснювати виключно за рішенням сесії селищної ради  у випадках передбачених Бюджетним кодексом України ,дозволити селищному голові вносити зміни до селищного бюджету згідно розпорядження з подальшим затвердженням  на сесії селищної ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України.

         13. Дозволити Вільчанській селищній раді отримувати  позики  на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету в Управлінні  Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківській області  та надати право підписання відповідних договорів  селищному голові.

         14.  Вільчанському селищному голові забезпечити в першочерговому порядку в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення та  послуги  зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

         15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на планово - бюджетну комісію         Вільчанської селищної ради .

                                                                                                                                                                                

   

  Вільчанський селищний голова                                                       М.І. Лірський

                                    

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

   

   РІШЕННЯ

  05 березня 2015року                                  смт. Вільча

   

   

  Про затвердження Програми соціально – економічного

  розвитку селища Вільча на 2015 рік.

   

              Розглянувши  на засіданні постійних депутатських комісій питання про  затвердження   Плану заходів розвитку селища Вільча на 2015 рік, керуючись ст.. 26 Закону України    « Про місцеве  самоврядування в Україні», селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Затвердити Програму соціально - економічного розвитку селища Вільча на 2015 рік.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії  селищної ради.

   

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

   

   РІШЕННЯ

  05 березня 2015року                                  смт. Вільча

   

   

  Про внесення змін до рішення LІІІ сесії Вільчанської селищної ради 

  від  18.12.2014 року  «Про затвердження    вартості харчування  та батьківської плати у Вільчанському дошкільному навчальному закладі « Малятко» ( ясла – садку) на 2015  рік».

                                     

              Заслухавши та обговоривши  питання про необхідність внесення змін до рішення LІІІ сесії Вільчанської селищної ради  від  18.12.2014 року  «Про затвердження    вартості харчування  та батьківської плати у Вільчанському дошкільному навчальному закладі « Малятко» ( ясла – садку) на 2015  рік» у  зв’язку із змінами у законодавстві, Вільчанська селищна рада вирішила внести зміни до вищезазначеного рішення та викласти його у такій редакції:

                     Заслухавши та обговоривши питання  щодо  затвердження вартості харчування та батьківської плати у Вільчанському дошкільному закладі « Малятко» ( ясла-садку), керуючись  постановою КМУ № 1591 від 22.11.2004 року « Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», ст. 35 Закону України « Про дошкільну освіту » та наказом Міністерства освіти і науки України  № 667 від 21.11.2002 року « Про затвердження порядку встановлення  плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних  начальних закладах», Законом України № 76-УІІІ від 28.12.2014 року « Про внесення змін та визначення такими, що  втратили чинність деяких законодавчих актів України» ,  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1.      Затвердити з 1 березня 2015 року  вартість харчування у Вільчанському дошкільному навчальному закладі « Малятко» ( ясла – садку) у сумі:

  ·        для дітей від 1  до 3-х років -  13,00 грн.. за 1 день

  ·        для дітей від 3-х до 6 (7) років -  17,00 грн.. за 1 день

  2.      Встановити, що батьки або особи, що їх заміняють, вносять плату за харчування дітей у Вільчанському дошкільному навчальному закладі з 1 березня 2015 року у сумі:

  ·        для дітей від 1 до 3-х років – 7,80 грн.. за 1 день

  ·        для дітей від 3-х до 6 (7) років -  10,20  грн.. за 1 день

   

  3.      Збільшити вартість харчування для вихованців Вільчанського дошкільного закладу «Малятко» в оздоровчий період  2015 року на 10 відсотків.

   

  4.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку селища   ( Юрковська М.Б.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

  РІШЕННЯ

   

  05 березня 2015року                                  смт. Вільча

   

  Про встановлення транспортного податку

              Відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2. та п. 267.4 статті 267 Податкового Кодексу України зі змінами та доповненнями, статті 69 Бюджетного Кодексу України ст. 26, ст. 69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

  ВИРІШИЛА:

  1.Встановити транспортний податок для легкових автомобілів об’ємом циліндра двигуна понад 3000 куб. см., які використовувались до 5 років у розмірі 25000 гривень.

  2. Виконавчому комітету Вільчанської селищної  ради дане рішення оприлюднити в визначений законом спосіб.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Антонова Н.Ф) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Юрковська М.Б.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

  РІШЕННЯ

   

  05 березня 2015року                                  смт. Вільча

  Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність

  Враховуючи вимоги статей 8, 10, 12 розділу І та статті 293 глави 1 розділу ХІV Податкового кодексу України, керуючись статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна  рада

  В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність згідно з додатком 1 до цього рішення.

  2. Рішення набуває чинності з дня його оприлюднення через засоби масової інформації або мережі «Інтернет».

  3. Рішення Вільчанської селищної ради від 22.12.2011 року “Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2012 рік” вважати таким, що втратило чинність.

  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Антонова Н.Ф.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Юрковська М.Б.).

  Вільчанський селищний голова                                     М.І. Лірський

   

   

   

   

   

   

  Додаток 1 до рішення LVI сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання  від

  05 березня 2015 року

  Розмір

  фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність

  №№

  пункту

  Види діяльності

  Фіксовані ставки єдиного податку на календарний місяць в відсотках від розміру мінінальної заробітної плати на 1 січня податкового (звітного) року

  І

  Перша група платників єдиного податку (фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 грн.)

  10

  ІІ

  Друга група платників єдиного податку (фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, та за умови, якшо протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

  - не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб

  - обсяг доходу не перевищує 1500000 грн.)

  20

  Дія пункту ІІ не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи;

  Секретар селищної ради                                 А.М. Семененко

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ  сесія   УІ скликання

   

  РІШЕННЯ

  05 березня   2015 року                               смт. Вільча

   

  Про встановлення ставок земельного податку на території Вільчанської селищної ради на 2015 рік.

         З метою отримання додаткових надходжень до бюджету селища, відповідно до статті 69 Бюджетного кодексу України,  ст..ст. 7, 10, 12 розділу І,  ст..ст. 269-287 розділу ХІІ Податкового Кодексу України керуючись ст. 26  п. 24 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1.Платниками земельного податку є:

  1.1. власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);

  1.2. землекористувачі.

        

  2.  Об'єкти оподаткування земельним податком є:

  2.1. земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;

  2.2. земельні частки (паї), які перебувають у власності.

   

  3. База оподаткування земельним податком є:

  3.1.нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта

  індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом;

  3.1. площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

   

  4.      Встановити ставку земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження), встановлюється у відсотках від їх нормативної грошової оцінки:

   для сільськогосподарських угідь (рілля, пасовища, сіножаті) 0,1 відсоток; для

  багаторічних насаджень – 0,03 відсотка;

  за земельні ділянки (в межах населених пунктів) зайняті житловим фондом, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також земельні ділянки надані  для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно- побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами – 0,03 відсотка;

   за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної власності) 1  відсоток.

   

  5. Встановити ставку земельного податку на земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту, нормативну грошову оцінка яких не проведено встановлюється у розмірі 3 відсотка від нормативно грошової оцінки площі ріллі по області.

   

  6.Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців). 

  Вільчанський селищний голова                         М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ  сесія   УІ скликання

   

  РІШЕННЯ

  05 березня   2015 року                               смт. Вільча.

   

  Про встановлення пільг зі сплати земельного податку на території Вільчанської селищної ради на 2015 рік.

   

  Відповідно до ст..ст. 281-284 розділу ХІІ Податкового Кодексу України керуючись ст. 26  п. 24 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Звільнити від сплати земельного податку:

  1.1. органи державної влади та органи місцевого самоврядування, установи Державної служби України із надзвичайних ситуацій; інші підприємства, установи та  організації державної та комунальної форми власності, які розміщені на території смт.Вільча і утримуються за рахунок коштів державних або місцевих бюджетів, 

  1.2. дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності та джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які розміщені на території смт.Вільча і утримуються за рахунок коштів державних або місцевих бюджетів;

  1.3. релігійні організації України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку;

  1.4.  фізичні особи:

  - інваліди першої і другої групи;

  -  фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

  -  пенсіонери (за віком);

  -  ветерани війни та особи, на яких поширюється дія  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

  -  фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

   Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 1.4. поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм: для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара; для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;. для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара; для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

  1.5.  земельні ділянки згідно статей 282, 283 ПКУ. 

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                 05 березня   2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. *** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Лесі Українки, **  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянки ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Лесі Українки, ** із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. Рекомендувати гр..*** впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                     М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                 05 березня   2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання гр. ***, ***, ***, *** дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Титенка, **  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  для подальшої передачі у спільну сумісну власність            

   

   

  Розглянувши заяву громадян ***,***, ***, ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 86, 89, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати ***, ***, ***, *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Титенка, *** із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для подальшої передачі у спільну сумісну власність.           
  2. Рекомендувати ***  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                 05 березня   2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр *** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Кільцева, **  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянина ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Кільцева, ** із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. Рекомендувати гр..**  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

  продовження