Субота, 13.07.2024, 19:07
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  рішення LVI сесії Уі скликання від 05.03.2015 ст.2(продовження)

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                 05 березня   2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. *** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Гагаріна,**  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянинки ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна,* із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. Рекомендувати гр.. ***  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                 05 березня   2015 року                                                        смт. Вільча

   

  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. *** для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна,*  Вовчанського району Харківської області .

   

      Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за адресою: смт. Вільча, вул..Гагаріна,*, Вовчанського району Харківської області, виготовлену ТОВ «АГ РІЕЛТІ». , Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  Згідно ст.ст. 12, 39,40, 116,118,121,186, Земельного Кодексу України, ст.26 ч.1 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про землеустрій»

   

  1. Затвердити гр. *** технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер земельної ділянки 6321655500:00:000:0526, загальною площею 0,1500 га, із земель житлової та громадської забудови, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна,*, Вовчанського району Харківської області.
  2. Передати безоплатно у приватну власність  гр..*** земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, загальною площею 0,1500 га, із земель житлової та громадської забудови, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна,*,  Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженої документації.

   

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LУІ сесії     УІ скликання

   

  РІШЕННЯ

   

                05 березня   2015 року                                                        смт. Вільча

   

      Про внесення змін до рішення ХХХУІ сесії Вільчанської селищної ради У скликання від 18.09.2008 року «Про затвердження технічного звіту  із землеустрою щодо встановлення зовнішніх меж для оформлення права власності на земельну ділянку для обслуговування  жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, розташовану за адресою: смт. Вільча, бульв. Будівельників № ***»

   

    Розглянувши заяву громадянина *** про внесення змін до рішення ХХХУІ сесії Вільчанської селищної ради У скликання від 18.09.2008 року для оформлення документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  та  з метою приведення рішення у відповідність до вимог чинного земельного законодавства на підставі ст.ст. 12,39,40,116,118,121,186 Земельного Кодексу України, керуючись ст.26 ч.1 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про землеустрій» Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення до рішення ХХХУІ сесії Вільчанської селищної ради У скликання від 18.09.2008 року , а саме викласти рішення у такій редакції:

   

  Про затвердження технічного звіту  із землеустрою щодо встановлення зовнішніх меж для оформлення права власності на земельну ділянку для обслуговування  жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, розташовану за адресою: смт. Вільча, бульв. Будівельників № ***.

   

   

       Розглянувши звернення жителя смт. Вільча *** про затвердження технічного звіту  із землеустрою щодо встановлення зовнішніх меж для оформлення права власності на земельну ділянку для обслуговування  жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, розташовану за адресою: смт. Вільча, бульв. Будівельників № **, керуючись ст. 33 Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська  селищна рада вирішила:

   

  1. Затвердити технічний звіт із землеустрою щодо встановлення зовнішніх меж для оформлення права власності на земельну ділянку для обслуговування  жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, розташовану за адресою: смт. Вільча, бульв. Будівельників № *** Вовчанського району Харківської області, яка перебуває у користуванні ***.
  2. Передати безоплатно у приватну власність  гр.. ***  земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер 6321655500:00:000:0070, загальною площею 0,1500 га, із земель житлової та громадської забудови, яка розташована за адресою: смт. Вільча, бульвар Будівельників, *** Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженої документації.
  3. Передати безоплатно у приватну власність  гр..*** земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 6321655500:00:000:0071, загальною площею 0,0514 га, із земель житлової та громадської забудови, яка розташована за адресою: смт. Вільча, бульвар Будівельників, **  Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженої документації.

   

   

                  Вільчанський селищний голова                                  М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                    05 березня 2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про припинення дії договору  оренди землі від 03.02.2010 року між Вільчанською селищною радою та Вовчанською районною спілкою споживчих товариств

   

  Розглянувши лист від голови правління Вовчанської районної спілки споживчих товариств Більки С.С. про розгляд питання  щодо укладання додаткової угоди про припинення дії договору оренди землі  у зв’язку з переходом права власності на об’єкт нерухомого майна – магазину, який знаходиться на цій земельній ділянці до «Оптово – роздрібного торгівельного підприємства» Вовчанської райспоживспілки, на підставі ст.ст. 12,93 Земельного Кодексу України, ст.ст. 31,32 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 ч.1  п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Припинити дію договору оренди землі від 03.02.2010 року між Вільчанською селищною радою та Вовчанською районною спілкою споживчих товариств у зв’язку з набуттям права власності на об’єкт нерухомого майна – магазину, що розташований на орендованій земельній ділянці «Оптово – роздрібним торгівельним підприємством» Вовчанської райспоживспілки шляхом його розірвання за взаємною згодою сторін.
  2. Доручити голові Вільчанської селищної ради підписати додаткову угоду про розірвання Договору оренди землі від 03.02.2010 року між Вільчанською селищною радою та Вовчанською районною спілкою споживчих товариств.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.)

   

   

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                        М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                05 березня    2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу «Оптово – роздрібному торгівельному підприємству» Вовчанської райспоживспілки на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Кільцева 3 а,  для підприємницької діяльності для подальшої передачі в оренду

   

   

  Розглянувши лист директора ОРТП Вовчанської РСС Бакленевої О.В., про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати «Оптово – роздрібному торгівельному підприємству» Вовчанської райспоживспілки дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул.Кільцева, 3а, кадастровий номер 6321655500:00:000: 0037, площею 0,1373 га для підприємницької діяльності та подальшої передачі в оренду.
  2. Рекомендувати директору ОРТП Вовчанської РСС Бакленевій О.В.  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Після  виготовлення  технічної документації надати її на затвердження до селищної ради .
  4. Орендну плату за землю ОРТП Вовчанської РСС сплачувати з моменту прийняття даного рішення.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

   

   РІШЕННЯ

  05 березня 2015року                                  смт. Вільча

   

   

  Про затвердження розпоряджень

  Вільчанського селищного голови.

          Розглянувши розпорядження селищного голови, на підставі рішення І сесії УІ скликання « Про визнання повноважень Вільчанського  селищного голови»,  керуючись ст.. 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Вільчанська селищна рада 

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розпорядження Вільчанського селищного голови:

  з основної діяльності:

  • № 06 від 12.01.2015 «Про скликання LV ( позачергової) сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання »;
  • № 07 від 29.01.2015 «Про внесення змиін до селищного бюджету»;
  • № 08 від 29.01.2015 року «Про продовження терміну дії контракту з начальником Вільчанського ККП»;
  • № 09 від 05.02.2015 року « Про скликання LVI сесії Вільчанської селищної ради.»;
  • № 10 від 18.02.2015 року « Про створення мобільної групи із вручення повісток»;
  • № 11 від 18.02.2015 року « Про призначення відповідальної особи за роботу консультаційного пункту»;
  • № 12 від 26.02.2015 року « Про результати проведення щорічної оцінки виконання посадовими  особами Вільчанської селищної ради покладених на них обов’язків і завдань на 2014 рік»;

  з особового складу :

  • № 01 від 09.02.2015 «Про надання додаткової відпустки Юдіній Л.І.»;
  • № 02 від 13.02.2015 «Про надання додаткової відпустки  Дідківській Г.С.»;

   

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                     М.І. Лірський

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

   

   РІШЕННЯ

  05 березня 2015 року                                 смт. Вільча

   

   

   

  Про затвердження договорів  та угод   укладених селищним головою.

   

              Розглянувши договори  укладені селищним головою у міжсесійний період, відповідно до ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Затвердити договори  та угоди   укладені    Вільчанським селищним головою з:
  • ПАТ «Укртелеком» № 411879 від 16.02.2015 року про надання телекомунікаційних послуг;
  • ПАТ «Укртелеком» додаткова угода № 1 від 18.02.2015 року до договору № 411879 від 16.02.2015 року ;
  • СПДФО Кель О.А. договір купівлі – продажу  № 1 від 16.02.2015 року;
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку селища                                         ( Юрковська М.Б.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                                     М.І. Лірський