П`ятниця, 19.07.2024, 22:22
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  рішення LVII сесії УІ скликання 29.04.2015 року

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                    29 квітня 2015 року                                                        смт. Вільча

        

  Про селищний бюджет

  на 2015 рік

  Вільчанська селищна рада ВИРІШИЛА:

   

  1. Визначити на 2015рік:

   -  доходи селищного бюджету в сумі 1400,0тис.грн.., в тому числі  доходи загального фонду  селищного бюджету 1372,5тис.грн..,доходи спеціального фонду селищного бюджету 27,4тис.грн. згідно з додатком №1 до цього рішення;

  - видатки селищного бюджету в сумі 1430,3тис.грн. у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 1387,0тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 43,3тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення;

  - дефіцит загального фонду бюджету в сумі 14,4 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2015р. згідно з додатком №2 до цього рішення ;

   

  - дефіцит спеціального фонду бюджету в сумі 15,9 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2015р. згідно з додатком №2 до цього рішення.

   

   2.  Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2015 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів , у тому числі по загальному фонду селищного бюджету 1387,0тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 43,3тис. грн.  згідно з додатком №2 до цього рішення.

   3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету в сумі  4,5тис.грн.

   

  4.  Затвердити на 2015 рік  міжбюджетні трансферти згідно додатком №3 до цього рішення;

                  з Вільчанського селищного бюджету  районному бюджету :

                 - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування – 13,8тис.грн.

   

  5.  Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду  селищного бюджету на 2015 рік  за їх економічною структурою  відповідно ст.29. Закону України  "Про   Державний бюджет України на 2015 рік:

  ·        оплата праці (код 2110);

  ·        нарахування на оплату праці (код 2120);  

  ·        медикаменти та перев'язувальний матеріал (код 2220);

  ·        продукти харчування (код 2230);

  ·        оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

  ·                 соціальне забеспечення (код 2700);

  ·                 трансферти органам державного управління інших рівнів (код 2620) .

   

    6.  Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію окремих програм на загальну суму 18,7тис.грн.(додаток №7)                                                                                                                                                               

   

  7. Вільчанський селищний голова  має право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних  зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби  України.

           Розпорядник коштів селищного бюджету бере зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.

           Зобов’язання, взяті розпорядником коштів  селищного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним   правопорушенням . Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядником коштів селищного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати.

   

  8.  Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються із селищного бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки  на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

   

  9.  Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

  ·                 для розпорядника бюджетних коштів – зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені на за цільовим призначенням;

  ·                 для одержувачів  бюджетних коштів – повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у доход відповідних бюджетів.

    

  10.  Встановити, що внесення змін до селищного бюджету на 2015 рік здійснювати виключно за рішенням сесії селищної ради  у випадках передбачених Бюджетним кодексом України ,дозволити селищному голові вносити зміни до селищного бюджету згідно розпорядження з подальшим затвердженням  на сесії селищної ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України.

      

  11. Дозволити Вільчанській селищній раді отримувати  позики  на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету в Управлінні  Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківській області  та надати право підписання відповідних договорів  селищному голові.

  12.  Вільчанському селищному голові забезпечити в першочерговому порядку в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення та  послуги  зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

  13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на планово - бюджетну комісію         Вільчанської селищної ради .                                    

   

  Вільчанський селищний голова                                                Лірський  М.І.

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                    29 квітня 2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. ***на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Садова,** для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянина ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул.Садова,** із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. Рекомендувати гр..*** впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                  29 квітня  2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. *** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Ватутіна, ** для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянки***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул.Ватутіна,** із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. Рекомендувати гр..*** впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                  29 квітня  2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. ***на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Молодіжна, ** для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)               

   

   

  Розглянувши заяву громадянки***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр.  ** * дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Молодіжна,** із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. Рекомендувати гр..** впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.)

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                  29 квітня 2015 року                                                        смт. Вільча

   

  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ***для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) за адресою: смт. Вільча, вул. Південна, ** Вовчанського району Харківської області .

   

      Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за адресою: смт. Вільча, вул..Південна,**  Вовчанського району Харківської області, виготовлену ТОВ «АГ РІЕЛТІ». , Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  Згідно ст.ст. 12, 39,40, 116,118,121,186, Земельного Кодексу України, ст.26 ч.1 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про землеустрій»

   

  1. Затвердити гр. *** технічну документацію із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер земельної ділянки 6321655500:00:000:0***, загальною площею 0,1500 га, із земель житлової та громадської забудови, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Південна,**, Вовчанського району Харківської області.
  2. Передати безоплатно у приватну власність  гр..*** земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, загальною площею 0,1500 га, із земель житлової та громадської забудови, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Південна,**,  Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженої документації.

   

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                  29 квітня 2015 року                                                        смт. Вільча

   

  Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) «Оптово – роздрібному торгівельному підприємству» Вовчанської райспоживспілки для підприємницької діяльності, розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Кільцева,3а Вовчанського району Харківської області

   

        Розглянувши технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для підприємницької діяльності, розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Кільцева,3а, виготовлену ФОП Бондаренко Ю.Б. на підставі ст.ст. 12,93, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, ст.ст. 5,6 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 ч.1  п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Затвердити «Оптово – роздрібному торгівельному підприємству» Вовчанської райспоживспілки технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для підприємницької діяльності, кадастровий номер 6321655500:00:000:0037, розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Кільцева,3а Вовчанського району Харківської області.
  2. Передати «Оптово – роздрібному торгівельному підприємству» Вовчанської райспоживспілки в користування на умовах оренди земельну ділянку, кадастровий номер 6321655500:00:000:0037, загальною площею 0,1373 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для підприємницької діяльності за адресою: смт.Вільча, вул.. Кільцева, 3а, із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженої документації.
  3. Доручити голові Вільчанської селищної ради підписати договір оренди землі між Вільчанською селищною радою та «Оптово – роздрібним торгівельним підприємством» Вовчанської райспоживспілки строком на 20 (двадцять) років.
  4. Встановити орендну плату у розмірі   4 %    від нормативно – грошової оцінки (з урахуванням коефіцієнта індексації).

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

   

   РІШЕННЯ

   

  29 квітня 2015року                         смт. Вільча

   

  Про звіт про проведену спортивну роботу в селищі  за 2014 рік   .

   

    Заслухавши та обговоривши звіт про   проведену спортивну роботу в селищі  за 2014 рік  , керуючись  ст. 26  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  Вільчанська селищна рада

   

   

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1.      Звіт про   проведену спортивну роботу в селищі  за 2014 рік взяти до відома.

   

   

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                             М.І. Лірський

   

   

   

  ЗВІТ

  про проведення фізкультурно- оздоровчих заходів

  в смт.Вільча за 2014 рік

   

  З метою розвитку фізичного виховання, фізичної культури і спорту в селища  Вільча , створення необхідних умов для занять фізкультурно- оздоровчою і спортивною діяльністю   населення була прийнята та  затверджена Програма розвитку фізичної культури та спорту в смт.Вільча на 2014 рік.

  Команда селища Вільча брала участь в наступних спортивно – масових та фізкультурно-оздоровчих заходів в Вовчанському районі у 2014 році та отримала наступні результати:

   

  • Футбольна команда «Вільча ДМК» зайняла І місце в чемпіонаті району та І місце в Кубку відкриття сезону 2014 року, є фіналістом першості Кубку району.
  • Міні футбольна команда «Вільча» є зимовим чемпіоном Вовчанського району в 2014 році та срібним призером весіннього чемпіонату району.
  • Чоловіча волейбольна команда «Вільча» є бронзовим призером 2014 року, а також є фіналістом Кубку району 2014 року.
  • В 2014 році знову створена жіноча волейбольна команда «Вільча» з молоді, яка успішно приймає участь у змаганнях району. 
  • Також наші спортсмени приймали участь в спортивних змаганнях, які проходили в районі в 2014 році – це теніс, шашки, шахи, легка атлетика.

   

  Декілька слів хочу сказати про проведення чемпіонату району в 2014 році, який проходив в напруженій безкомпромісній боротьбі за звання чемпіона Вовчанського району.

  Чемпіонат то був проведений, але про це не згадали в районній газеті, якось без ніякої урочистості вручили нашій команді невеличкий кубок , не було і фотографій в газеті.

  Вважаю, що чемпіонат району це дуже важлива справа для 41 тис населення району, тут підключені  і фермери, і підприємці, організації. А скільки азарту та емоцій у вболівальників футболу по селах, де проводиться чемпіонат.

  Бажаю нашим футболістам і в подальшому виступати в чемпіонаті з таким азартом, самовідданістю, здоров’я всім та благополуччя.

  Особливу подяку хочу висловити  головному тренеру нашої команди Келю Івану Анатолійовичу та його помічниці Кель Оксані Анатоліївні за самовідданість та професійність у справі спорту, за самопожертву своїм вільним часом , коштами, за батьківську та материнську любов до кожного нашого спортсмена

   

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                             М.І. Лірський

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

   

   РІШЕННЯ

   

  29 квітня 2015року                         смт. Вільча

   

  Про звернення до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

   

    З метою сталого розвитку індивідуального житлового будівництва та забезпечення довгострокової перспективи експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури селища Вільча Вовчанського району Харківської області, керуючись  ст. 4 Закону України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності», Вільчанська селищна рада

   

   

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Звернутися до Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, як розпорядника державних коштів і замовника будівництва, з пропозицією прискорити передачу об’єктів, в тому числі, незавершених будівництво, з державної до комунальної власності Вільчанської територіальної громади.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної  ради з питань комунальної власності ( Бурба О.І.)

   

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                             М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

   

   РІШЕННЯ

  29 квітня 2015року                         смт. Вільча

   

   

  Про затвердження розпоряджень

  Вільчанського селищного голови.

          Розглянувши розпорядження селищного голови, на підставі рішення І сесії УІ скликання « Про визнання повноважень Вільчанського  селищного голови»,  керуючись ст.. 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Вільчанська селищна рада 

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розпорядження Вільчанського селищного голови:

  з основної діяльності:

  • № 13 від 26.02.2015 «Про затвердження Положення про комітет з конкурсних торгів »;
  • № 14 від 26.02.2015 «Про затвердження заходів по економії бюджетних коштів на 2015 рік»;
  • № 15 від 16.03.2015 року «Про внесення змін до селищного бюджету»;
  • № 16 від 18.03.2015 року « Про створення тимчасових робочих місць для організації громадських робіт»;
  • № 17 від 19.03.2015 року « Про прийом працівників на громадські роботи»;
  • № 18 від 24.03.2015 року « Про прийом працівників на громадські роботи»;
  • № 19 від 31.03.2015 року « Про звільнення з громадських робіт                   Чередниченка В.О., Федотової І.А»;
  • № 20 від 31.03.2015 року « Про термін отримання заробітної плати по ДНЗ «Малятко» ( ясла-садку)»;
  • № 21 від 01.04.2015 року « Про прийом працівників на громадські роботи»;
  • № 22 від 01.04.2015 року « Про скликання чергової LVII сесії VI скликання Вільчанської селищної ради»;
  • № 23 від 09.04.2015 року « Про внесення змін до селищного бюджету»;
  • № 24 від 10.04.2015 року « Про закінчення опалювального сезону»;
  •  

  з особового складу :

  • № 03 від 01.04.2015 «Про надання додаткової відпустки Семененко А.М.»;
  • № 04 від 02.04.2015 «Про присвоєння Білінській Г.В. чергового рангу посадових осіб місцевого самоврядування.»;
  • № 05 від 09.04.2015 « Про надання додаткової відпустки Лірській М.М.»

   

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                     М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІ сесія   УІ скликання

   

   РІШЕННЯ

  29 квітня 2015 року                                   смт. Вільча

   

   

   

  Про затвердження договорів  та угод   укладених селищним головою.

   

              Розглянувши договори  укладені селищним головою у міжсесійний період, відповідно до ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Затвердити договори  та угоди   укладені    Вільчанським селищним головою з:
  • ПАТ «Укртелеком» № 411879 від 16.02.2015 року про надання телекомунікаційних послуг;
  • ПАТ «Укртелеком» додаткова угода № 1 від 18.02.2015 року до договору № 411879 від 16.02.2015 року ;
  • СПДФО Кель О.А. договір купівлі – продажу  № 1 від 16.02.2015 року;
  • Вовчанське ПТМ додаткова угода № 2 від 12.03.2015 р. до договору № 46 від 06.03.15 про збільшення тарифів з 01.03.15 р.;
  • Вовчанське ПТМ додаткова угода № 3 від 20.04.2015 р. до договору № 46 від 06.03.15 про зменшення тарифів з 01.04.15 р.;
  • ФОП Костановський А.І. договір № 17 від 17.04.2015 р. про закупівлю дорожніх знаків.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку селища                                         ( Юрковська М.Б.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                                     М.І. Лірський

   

   

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІ сесія   УІ скликання

   

   РІШЕННЯ

  29 квітня 2015 року                                   смт. Вільча

   

   

   

  Про надання згоди на списання комунального майна

   

  Відповідно до частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись Положенням про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади смт. Вільча і перебуває на балансі комунального підприємства, засновникоми якого є Вільчанська селищна рада , затвердженим рішенням ХХХІУ сесії селищної ради ІУ скликання  від 29.08.2013 року (далі – Положення), розглянувши звернення   Вільчанського комбінату комунальних підприємств  від                      01 квітня 2015 року  № 71 з доданими до них документами, селищна рада вирішила: 

  1. Надати згоду Вільчанському комбінату комунальних підприємств на списання водопровідної мережі  ІІ-ї черги незавершеного будівництва селища протяжністю 16,5 км,   вартістю 40484,63 грн., що  перебуває на балансі підприємства, як таку, що непридатна для подальшого використання.

  2. Вільчанському комбінату комунальних підприємств ( Бройко Г.М