П`ятниця, 19.07.2024, 23:01
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  рішення LVIIIсесії УІ скликання від 21.05.2015 року

   

  УКРАЇНА

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                          Рішення

  «21» травня 2015року                                 № LУІІІ сесія  УІ скликання

  Про селищний бюджет

  на 2015 рік

  Вільчанська селищна рада ВИРІШИЛА:

   

  1. Визначити на 2015рік:

   -  доходи селищного бюджету в сумі 1401,2тис.грн.., в тому числі  доходи загального фонду  селищного бюджету 1372,5тис.грн..,доходи спеціального фонду селищного бюджету 28,6тис.грн. згідно з додатком №1до цього рішення;

  - видатки селищного бюджету в сумі 1466,5тис.грн. у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 1387,0тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 79,5тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення;

  - дефіцит загального фонду бюджету в сумі 14,4 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2015р. згідно з додатком №2 до цього рішення ;

   

  - дефіцит спеціального фонду бюджету в сумі 52,1 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2015р. згідно з додатком №2 до цього рішення.

   

   2.  Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2015 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів , у тому числі по загальному фонду селищного бюджету 1387,0тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 79,5тис. грн.  згідно з додатком №2 до цього рішення.

   3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету в сумі  4,5тис.грн.

   

  4.  Затвердити на 2015 рік  міжбюджетні трансферти згідно додатком №3 до цього рішення;

                  з Вільчанського селищного бюджету  районному бюджету :

                 - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування – 13,8тис.грн.

   

  5.  Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду  селищного бюджету на 2015 рік  за їх економічною структурою  відповідно ст.29. Закону України  "Про   Державний бюджет України на 2015 рік:

  ·        оплата праці (код 2110);

  ·        нарахування на оплату праці (код 2120);  

  ·        медикаменти та перев'язувальний матеріал (код 2220);

  ·        продукти харчування (код 2230);

  ·        оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

  ·                 соціальне забеспечення (код 2700);

  ·                 трансферти органам державного управління інших рівнів (код 2620) .

   

    6.  Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію окремих програм на загальну суму 18,7тис.грн.(додаток №4)                                                                                                                                                               

   

  7. Вільчанський селищний голова  має право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних  зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби  України.

           Розпорядник коштів селищного бюджету бере зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.

           Зобов’язання, взяті розпорядником коштів  селищного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним   правопорушенням . Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядником коштів селищного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати.

   

  8.  Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються із селищного бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки  на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

   

  9.  Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

  ·                 для розпорядника бюджетних коштів – зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені на за цільовим призначенням;

  ·                 для одержувачів  бюджетних коштів – повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у доход відповідних бюджетів.

    

  10.  Встановити, що внесення змін до селищного бюджету на 2015 рік здійснювати виключно за рішенням сесії селищної ради  у випадках передбачених Бюджетним кодексом України ,дозволити селищному голові вносити зміни до селищного бюджету згідно розпорядження з подальшим затвердженням  на сесії селищної ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України.

      

  11. Дозволити Вільчанській селищній раді отримувати  позики  на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету в Управлінні  Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківській області  та надати право підписання відповідних договорів  селищному голові.

     

  12.  Вільчанському селищному голові забезпечити в першочерговому порядку в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення та  послуги  зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

   

  13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на планово - бюджетну комісію         Вільчанської селищної ради .

                                                                                                                                                                                

   

  Вільчанський селищний голова                                                                       М.І. Лірський 

             

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Пояснювальна  записка  до     рішення

                                                            LУІІІ сесії УІ скликання

  21 травня 2015року

  Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні" та Бюджетного кодексу України, вносяться зміни до рішення LІУ сесії Вільчанської селищної радиУІ скликання від 15.01.2015року «Про бюджет Вільчанської селищної ради на 2015 рік»

  І. Доходи та видатки  селищного бюджету

         

        1.1. Збільшуються  доходи та  видатки  спеціального  фонду  селищного бюджету а саме:

   за рахунок надходження коштів від Вовчанського РЦЗ 1207,72 грн. по КФК100203 –Благоустрій міст,сіл,селищ КЕКВ-2111 «Заробітна плата»-886,08 грн.в травні місяці,КЕКВ-2120»Нарахування на заробітну плату» 321,64 грн. в травні місяці.

   

   

          1.2.Збільшуються    видатки  спеціального  фонду  селищного бюджету  за  рахунок  вільного залишку коштів на 01.01.2015р. в сумі           грн. (в т.ч. коштів бюджету розвитку):

  По КФК100203-Благоустрій

  КЕКВ-3110 «Придбання предметів довгострокового користування»-в червні місяці-15000грн.(лавки для благоустрою стадіону)

  По КФК100302-Комбінати комунальних підприємств ,районні виробничі об’єднання та інші підприємства ,установи та організації житлово-комунального господарства

  КЕКВ3210»Капітальні трансферти  підприємствам(установам,організаціям)» в сумі-20000       грн. в травні місяці- а саме:коштів бюджету розвитку селищної ради(придбання газонокосілки)

   

   

  Відповідні  зміни вносяться до додатків   2,       до рішення

   

   

  Вільчанський селищний голова                                         М.І.Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                    21 травня 2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. *** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Ватутіна,* для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянинки ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул.Ватутіна,* із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..*** впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                  21 травня  2015 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. *** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Піонерська,** для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянки ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Піонерська,** із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..*** впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                  21 травня  2015 року                                                        смт. Вільча

   

  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.. *** для ведення особистого селянського господарства

   

  Розглянувши заяву громадянинки ***, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, на підставі ст..12, 33, 116, 118,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр.*** дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтованою площею 0, 05 га, розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Піонерська,**  із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для ведення особистого селянського господарства  , для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІІ сесія     УІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ

   

                21 травня   2015 року                                                        смт. Вільча

   

  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. *** для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель  і споруд, розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Південна, ** Вовчанського району Харківської області

   

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель  і споруд, розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Південна, **, Вовчанського району Харківської області виготовлену ТОВ «АГ РІЕЛТІ». , Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  Згідно ст.ст. 12, 39,40, 116,118,121,186, Земельного Кодексу України, ст.26 ч.1 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про землеустрій»

   

   

  1. Затвердити гр. *** проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер  6321655500:00:000:052*, загальною площею 0,1500 га, із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Південна, **, Вовчанського району Харківської області.
  2. Передати безоплатно у приватну власність  гр. ***  земельну ділянку для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер  6321655500:00:000:052*, загальною площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Південна, **,  із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженого проекту.

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІІ сесія     УІ скликання

  РІШЕННЯ

                  21 травня 2015 року                                                        смт. Вільча

   

  Про внесення змін до рішення LVI сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання від 05.03.2015 року  «Про надання дозволу гр.*** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Гагаріна,* для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

   

              Розглянувши та обговоривши заяву гр. *** про внесення змін до вищезазначеного  рішення LVI сесії Вільчанської селищної ради від 05.03.2015 року  , Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  Внести зміни до LVI сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання від 05.03.2015 року «Про надання дозволу гр. *** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Гагаріна,*  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»    та викласти його у такій редакції:          

   

  Розглянувши заяву громадянинки ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. ***дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна,* із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для подальшої передачі у приватну власність .
  2. Рекомендувати гр.. ***  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІІ сесія     УІ скликання

  РІШЕННЯ

                  21 травня 2015 року                                                        смт. Вільча

   

  Про внесення змін до рішення LVI сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання від 05.03.2015 року  «Про надання дозволу гр. *** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Кільцева,1** для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

   

              Розглянувши та обговоривши заяву гр. *** про внесення змін до вищезазначеного  рішення LVI сесії Вільчанської селищної ради від 05.03.2015 року  , Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  Внести зміни до LVI сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання від 05.03.2015 року «Про надання дозволу гр. ***  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Кільцева,** для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»    та викласти його у такій редакції:          

   

  Розглянувши заяву громадянинина ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Кільцева,** із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для подальшої передачі у приватну власність .
  2. Рекомендувати гр.. *** впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  LVІІІ сесія     УІ скликання

  РІШЕННЯ

                  21 травня 2015 року                                                        смт. Вільча

   

  Про внесення змін до рішення LVIІ сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання від 29.04.2015 року  «Про надання дозволу гр. ***  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Садова,** для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) »

   

              Розглянувши та обговоривши заяву гр. *** про внесення змін до вищезазначеного  рішення LVІI сесії Вільчанської селищної ради від 29.04.2015 року  , Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  Внести зміни до рішення LVIІ сесії Вільчанської селищної ради УІ скликання від 29.04.2015 року «Про  надання дозволу гр.*** на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Садова,** для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   »    та викласти його у такій редакції:          

   

  Розглянувши заяву громадянина ***, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул.Садова,** із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..*** впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту (Андрущак М.А.).

   

  Вільчанський селищний голова                                      М.І. Лірський

   

   

   

  продовження