П`ятниця, 19.07.2024, 23:10
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  рішення VI сесії селищної ради VІІ скликання 12.05.2016 року ч.1

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

  РІШЕННЯ  № 76 -VII

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

  Про селищний бюджет

  на 2016 рік

  Вільчанська селищна рада ВИРІШИЛА:

   

  1. Визначити на 2016рік:

   -  доходи селищного бюджету в сумі 1524,7тис.грн.., в тому числі  доходи загального фонду  селищного бюджету 1447,6тис.грн..,доходи спеціального фонду селищного бюджету 77,1тис.грн. згідно з додатком №1до цього рішення;

  - видатки селищного бюджету в сумі 1544,4тис.грн. у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 1457,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 87,1тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення;

  - дефіцит загального фонду бюджету в сумі 9,7 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2016р. згідно з додатком №2 до цього рішення ;

   - дефіцит спеціального фонду бюджету в сумі 9,9 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2016р. згідно з додатком №2 до цього рішення ;

  1.1.Збільшити  видатки  спеціального  фонду  селищного бюджету  за  рахунок  вільного залишку коштів на 01.01.2016р. в сумі  9914,0грн. (в т.ч. коштів бюджету розвитку):

  По КФК100203-Благоустрій

  КЕКВ-3110 «Придбання предметів довгострокового користування»-в травні місяці-9914грн.(спів фінансування щодо придбання дитячого майданчика по міні-проекту).

   

   2.  Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2016 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів , у тому числі по загальному фонду селищного бюджету 1457,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 87,1 тис. грн.  згідно з додатком №2 до цього рішення.

  3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету в сумі  5,7тис.грн.

   

  4.  Затвердити на 2016 рік  міжбюджетні трансферти згідно додатком №3 до цього рішення;

                  з Вільчанського селищного бюджету  районному бюджету:

                 - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування – 10,2тис.грн. («Програма соціально-економічного розвитку селища Вільча на 2016рік») :

  5.  Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду  селищного бюджету на 2016 рік  за їх економічною структурою  відповідно ст.29. Закону України  "Про   Державний бюджет України на 2016 рік:

  ·        оплата праці (код 2110);

  ·        нарахування на оплату праці (код 2120);  

  ·        медикаменти та перев'язувальний матеріал (код 2220);

  ·        продукти харчування (код 2230);

  ·        оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

  ·                 соціальне забеспечення (код 2700);

  ·                 трансферти органам державного управління інших рівнів (код 2620) .

   

    6.  Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію окремих програм на загальну суму 16,2тис.грн.(додаток №4)                                                                                                                                                               

   

  7. Вільчанський селищний голова  має право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних  зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби  України.

           Розпорядник коштів селищного бюджету бере зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.

           Зобов’язання, взяті розпорядником коштів  селищного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним   правопорушенням . Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядником коштів селищного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати.

   

  8.  Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються із селищного бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки  на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

   

  9.  Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

  ·                 для розпорядника бюджетних коштів – зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені на за цільовим призначенням;

  ·                 для одержувачів  бюджетних коштів – повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у доход відповідних бюджетів.

  10.  Встановити, що внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік здійснювати виключно за рішенням сесії селищної ради  у випадках передбачених Бюджетним кодексом України ,дозволити селищному голові вносити зміни до селищного бюджету згідно розпорядження з подальшим затвердженням  на сесії селищної ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України.   

  11. Дозволити Вільчанській селищній раді отримувати  позики  на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету в Управлінні  Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківській області  та надати право підписання відповідних договорів  селищному голові

  12.  Вільчанському селищному голові забезпечити в першочерговому порядку в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення та  послуги  зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи  з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

  13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

                     

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 77 -VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про розгляд звернення Хижняк Н.М.

   щодо зменшення орендної плати.

   

  Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця    Хижняк Нелі Миколаївни , про зменшення орендної плати , керуючись ст.21 Закону України « Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Звільнити Хижняк Нелю Миколаївну   від орендної плати  на 50 відсотків з 1 травня 2016 року у орендованому приміщенні, яке розташоване за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 78 -VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про розгляд звернення  Кириченка В.В.   щодо зменшення орендної плати

   

  Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця    Кириченка Володимира Володимировича , про зменшення орендної плати , керуючись ст.21 Закону України « Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Звільнити Кириченка Володимира Володимировича  від орендної плати  на 50 відсотків з 1 травня 2016 року у орендованому приміщенні, яке розташоване за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51/б.

  2.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 79 -VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про надання в оренду Катющенку М.М. нежитлового приміщення, що розташоване за адресою: смт.Вільча, вул.. Шевченка, 51

   

  Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця Катющенка Миколи Миколайовича , про надання в оренду нежитлового приміщення за адресою: смт.Вільча, вул.. Шевченка, 51  для здійснення торгівлі промислово – господарчими товарами, на підставі п.2.2 Порядку передачі в оренду майна, що знаходиться в комунальній власності Вільчанської селищної ради ,, ст. 21 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати з 1 червня 2016 року в оренду фізичній особі підприємцю Катющенку Миколі Миколайовичу  нежитлове приміщення площею 48,5  кв.м., що розташоване за адресою: смт.Вільча, вул.. Шевченка, 51  терміном на 1 рік для здійснення торгівлі промислово – господарчими товарами.
  2. Встановити орендну плату у розмірі  18  % від вартості майна.
  3. Доручити голові Вільчанської селищної ради укласти  договір оренди.

  4.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 80 -VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про затвердження розпоряджень

  Вільчанського селищного голови

          Розглянувши розпорядження селищного голови, на підставі рішення І сесії УІ скликання « Про визнання повноважень Вільчанського  селищного голови»,  керуючись ст.. 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Вільчанська селищна рада 

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розпорядження Вільчанського селищного голови:

  з основної діяльності:

  • № 16 від 16.03.2016 «Про відрядження Лірського М.І.»;
  • № 17  від 22.03.2016 «Про внесення змін до селищного бюджету»;
  • № 18 від 31.03.2016 «Про звільнення з громадських робіт Рябчевського О.М., Постолюк Н.О., Мазур І.Б.»;
  • № 19  від 04.04.2016 «Про прийом працівників на громадські роботи»;
  • № 20  від 04.04.2016  «Про затвердження плану роботи з військового обліку на 2016 рік»;
  • № 21 від 08.04.2016 року « Про внесення змін до селищного бюджету»;
  • № 22 від 08.04.2016 року « Про відрядження Лірського М.І. та Білінської Г.В.»;
  • № 23 від 11.04.2016 року « Про відбування адміністративного стягнення Шевцовичм М.Р.»;
  • № 24 від 13.04.2016 року « Про відоядження Білінської Г.В»;
  • № 25 від 18.04.2016 року « Про тимчасове покладання обов’язків секретаря Вільчанської селищної ради»;
  • № 26 від 18.04.2016 року « Про утворення конкурсної комісії з відбору суб’єкту оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майн7а Вільчанської селищнох ради та проведення  конкурсу на оренду нежитлових приміщень, які розташовані за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51».
  • № 27 від 25.04.2016 року « Про внесення змін до селищного бюджету»;
  • № 28 від 25.04.2016 року « Про скликання VI ( позачергової) сесії Вільчанської селищної ради VII скликання.

  з особового складу:

  • № 1-ос від 04.04.2016 року «Про встановлення надбавки за вислугу років Білінській Г.В»;
  • № 2-ос від 11.04.2016 року «Про надання додаткової відпустки Лірській М.М»;
  • № 3-ос від 19.04.2016 року « Про надання додаткової відпустки Дідківській Г.С.»

   

  Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 81-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про затвердження договорів  та угод  

  укладених селищним головою у міжсесійний період

   

              Розглянувши договори  укладені селищним головою у міжсесійний період, відповідно до ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Затвердити договори  та угоди   укладені    Вільчанським селищним головою з:
  2. ПАТ «Національна акціонерна страхова компанія «Оранта» договір добровільного страхування майна юридичної особи в оренді № 1134705 від 04.05.2016 року.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку селища                                         ( Горячко С.М.)

   

  Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 82-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

   

   

              12 травня  2016 року                                                        смт. Вільча

   

  Про надання дозволу гр. Радченку С.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

   

       Розглянувши  звернення гр.  Радченка Сергія Володимировича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   керуючись ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.. ст. 12,40,116,118,121 чинного Земельного кодексу України,   Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. Радченку Сергію Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна, 24 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

  Вільчанський селищний голова                              М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 83-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про надання дозволу гр. Радченку С.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

   

       Розглянувши  звернення гр.  Радченка Сергія Володимировича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33, 116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

   

  1. Надати гр. Радченку Сергію Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,0500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна, 24 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

          Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 84-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

               12 травня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Грачіковій О.Ю. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул.Миру, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянки Грачікової Ольги Юліївні, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. Грачіковій Ользі Юліївні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Миру,11 (колишня назва вулиця Леніна) із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..Грачіковій О.Ю. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 85-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

   

   

  Про надання дозволу гр.Грачіковій О.Ю. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

   

  Розглянувши заяву громадянки Грачікової  Ольги Юліївни , про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33, 116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

   

  1. Надати гр. Грачіковій Ользі Юліївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,0500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул.Миру,11 (колишня назва вулиця Леніна) із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

          Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

   

   

   

  ПРОДОВЖЕННЯ