Субота, 13.07.2024, 18:21
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  рішення VI сесії селищної ради VІІ скликання 12.05.2016 року ч.2

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 86-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Брейтенфельду В.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Південна, 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянина Брейтенфельда Віктора Володимировича, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр.  Брейтенфельду Віктору Володимировичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Південна, 5 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..Брейтенфельду В.В. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 87-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

  Про надання дозволу гр. Брейтенфельду В.В.  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

   

  Розглянувши заяву громадянина Брейтенфельда Віктора Володимировича, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33, 116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

   

  1. Надати гр.  Брейтенфельду Віктору Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,0600 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, Південна, 5 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

          Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 88-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Овчаренко О.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Гагаріна, 11 Вовчанського району Харківської області

   

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка),  розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Гагаріна,11, Вовчанського району Харківської області виготовлену ТОВ «АГ РІЕЛТІ», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  Згідно ст.ст. 12, 39,40, 116,118,121,186, Земельного Кодексу України, ст.26 ч.1 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про землеустрій»

   

   

  1. Затвердити гр. Овчаренко Олені Ігорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 6321655500:00:000:0547, загальною площею 0,1500 га, із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул.Гагаріна, 11, Вовчанського району Харківської області.
  2. Передати безоплатно у приватну власність  гр. Овчаренко Олені Ігорівні земельну ділянку для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер  6321655500:00:000:0547, загальною площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна, 11,  із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженого проекту.

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 89-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

  Про обмеження руху транзитного вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицями селища Вільча

  Керуючись  ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 7, 9  Закону України  «Про дорожній рух», Законом України «Про автомобільні дороги», Законом України  «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами», Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху та  збереження дорожнього  полотна вулиць селища Вільча, Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Обмежити рух транзитного вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища  Вільча  у  зв’язку з руйнуванням дорожнього полотна

  2. У погоджених із ДАІ Вовчанського ВП ГУ НП України в Харківській  області місцях встановити дорожні знаки, які обмежують рух вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища Вільча.

  3. Затвердити  схеми організації дорожнього руху вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища Вільча (додаток 1).

  4. Рух вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту, що здійснює неодноразове  транспортування  товарів, сировини, матеріалів від об’єктів  господарювання   вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища Вільча дозволити лише з погоджувальними документами.

  5. Затвердити регламент оформлення дозвільних документів (додаток 2).

  6. Уповноважити селищного голову видавати погоджувальні документи для оформлення в установленому порядку дозволу на проїзд великовагового та великогабаритного транспорту, маршрут якого передбачає проїзд вулицями  вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища Вільча.

  7. Секретарю Вільчанської селищної  ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Вільчанської селищної ради   .

  8. Рішення набирає чинності з дня оприлюднення на офіційному сайті Вільчанської селищної ради.

  9. Контроль за виконанням рішення покласти на відповідальну постійну комісії з питань з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

  .

  Вільчанський селищний голова                         М.І. Лірський

  Додаток 2 до рішення № 89 – VII сесії

  Вільчанської селищної ради від 12.05.2016 року

   

  РЕГЛАМЕНТ

  дозволу на проїзд вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицями  Миру, Шевченка, Харківська селища Вільча

  1

  Найменування дозвільного центру, в якому здійснюється обслуговування суб’єктів господарювання

  Вільчанська селищна  рада

  2

  Місце знаходження дозвільного центру

  вул. Шевченка, 51, селище Вільча Вовчанського району Харківської області тел.(05741) 7-65-02

  3

  Інформація щодо графіку роботи дозвільного центру

  800 -1715 понеділок - четвер

  800 -1600 п’ятниця

  4

  Реквізити адміністратора (-ів) та представника (-ів) місцевого дозвільного органу, відповідальних, за видачу документа дозвільного характеру:

  Голова Вільчанської селищної  ради:

  Лірський Микола Іванович

  тел/факс (05741) 7-65-02

  5

  Нормативно-правові акти, якими регламентується видача документа дозвільного характеру

   

  5.1

  Закони України (назва, частина, стаття)

  Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні",

  Закон  України  «Про дорожній рух»,

  Закон  України «Про автомобільні дороги»,

  Закон України  «Про благоустрій населених пунктів»

  5.2

  Акти Кабінету Міністрів України (назва, дата та номер, пункт)

  Постанова Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 №30 “Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами”

   

  5.3

  Акти центральних органів виконавчої влади (назва, дата та номер, пункт)

   

  5.4

  Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування (назва, дата та номер, пункт)

  Рішення  VI сесії  VIІІ скликання Вільчанської селищної  ради

   

  6

  Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документа дозвільного характеру

  а) письмова заявка на отримання дозволу з вказанням  номерного знаку транспортного засобу, найменування, адреса, телефон перевізника та прізвище відповідальної за перевезення особи, заплановані строки проїзду транспортного засобу, маршрут руху, геометричні (висота, ширина, довжина) і вагові (загальна вага, осьові навантаження) параметри транспортного засобу, інформація про вантаж,

  7

  Платність (безоплатність) видачі документа дозвільного характеру

  безоплатно

  8

  Строк, протягом якого видається документ дозвільного характеру

  3 дні з дня реєстрації заяви

  9

  Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні документа дозвільного характеру

  1. Неподання документів, необхідних для прийняття рішення про надання такого дозволу.

  2. Виявлення недостовірних відомостей у поданих документах.

  3. Якщо на маршруті може виникнути підвищена небезпека для учасників дорожнього руху.

  4. Якщо виникло спірне питання з перевізником у зв’язку з порушенням дозвільного режиму, яке розглядається згідно чинного законодавства уповноваженою комісією чи у суді .

  10

  Строк дії документа дозвільного характеру (необмеженість строку)

  Дозвіл видається у разі здійснення постійних проїздів по одному маршруту тим самим транспортним засобом  не більше ніж на три місяці.

  11

  Необхідність у проведенні експертизи (обстеження) об’єкта, на який видається документ дозвільного характеру

   

  -------------------------

  13

  Примітки

  Дія дозволу припиняється, якщо:

  • на маршруті може виникнути підвищена небезпека для учасників дорожнього руху
  • дощова погода (обложний дощ, сильний рясний дощ, злива тощо)
  • період таяння снігів до висихання земної поверхні

   

   

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 90-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про надання додаткової відпустки Вільчанському селищному голові.

   

  Розглянувши заяву Вільчанського селищного голови Лірського Миколи Івановича , про надання додаткової відпустки, як ліквідатору наслідків аварії на ЧАЕС відповідно до Закону України « Про статус та соціальний захист громадян потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС» , Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати щорічну додаткову відпустку Лірському Миколі Івановичу,  як ліквідатору наслідків  аварії на ЧАЕС з 16 травня 2016  року терміном на 16 календарних днів.
  2. До роботи стати 1 червня 2016 року.
  3. На період відпустки селищного голови його обов’язки покласти на секретаря селищної ради Семененко А.М. з наданням права першого підпису.

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

  РІШЕННЯ  № 91-  VII

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

  Про затвердження Звіту про оцінку нерухомого майна нежитлового приміщення площею 48,5 м 2 , що розташоване в нежитловій будівлі селищної ради за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51.

   

   

  Розглянувши Звіт про оцінку нерухомого майна нежитлового приміщення площею 48,5 м 2 , що розташоване в нежитловій будівлі селищної ради за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51, виготовлений  ТОВ «Антей Інвест груп»  станом на 10.05.2016 року   з метою укладення договору об’кти  цього об’єкту, керуючись  ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Затвердити Звіт про оцінку нерухомого майна нежитлового приміщення площею 48,5 м 2 , що розташоване в нежитловій будівлі селищної ради за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51, виготовлений  ТОВ «Антей Інвест груп»  станом на 10.05.2016 року  .
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на відповідальну постійну комісії з питань з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

  Вільчанський селищний голова                         М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VI сесія   VIІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 92-  VII

   

  12 травня  2016 року                   смт. Вільча

  Про внесення змін до штатного розпису Вільчанської селищної ради на 2016 рік

   

   

  На виконання Закону України « Про Держбюджет на 2016 рік», Постанови Кабінету Міністрів України № 1013 від 09.12.2015 року, роз’яснень Міністерства праці та соціальної політики України, Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Внести зміни до штатного розпису Вільчанської селищної ради на 2016 рік  та 2015 рік рік та затвердити посадові оклади головного бухгалтера, спеціаліста ІІ категорії та спеціаліста з 01.12.2015 року та 01.01.2016 року  у сумі 1723,0 грн
  2. У зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати затвердити посадовий оклад техпрацівника 01.05.2016 року у сумі 1450 грн.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на відповідальну постійну комісії з питань з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

  Вільчанський селищний голова                         М.І. Лірський