Неділя, 21.07.2024, 13:13
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  рішення VIІІ сесії селищної ради VІІ скликання 08.09.2016 року ч.1

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     VIІІ сесія  VІІ скликання

  РІШЕННЯ № 113-VІІ

              08 вересня  2016 року                                                        смт. Вільча

  Про селищний бюджет

  на 2016 рік

  Вільчанська селищна рада ВИРІШИЛА:

  1. Визначити на 2016рік:

   -  доходи селищного бюджету в сумі 1600,2тис.грн.., в тому числі  доходи загального фонду  селищного бюджету 1527,6тис.грн..,доходи спеціального фонду селищного бюджету 72,6тис.грн. згідно з додатком №1до цього рішення;

  - видатки селищного бюджету в сумі 1619,8тис.грн. у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 1537,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 82,5тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення;

  - дефіцит загального фонду бюджету в сумі 9,7 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2016р. згідно з додатком №2 до цього рішення ;

   - дефіцит спеціального фонду бюджету в сумі 9,9 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2016р. згідно з додатком №2 до цього рішення ;

   

   2.  Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2016 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів , у тому числі по загальному фонду селищного бюджету 1537,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 82,5 тис. грн.  згідно з додатком №2 до цього рішення.

  3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету в сумі  5,7тис.грн.

   

  4.  Затвердити на 2016 рік  міжбюджетні трансферти згідно додатком №3 до цього рішення;

                  з Вільчанського селищного бюджету  районному бюджету:

                 - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування – 10,2тис.грн. («Програма соціально-економічного розвитку селища Вільча на 2016рік») :

   

   

  5.  Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду  селищного бюджету на 2016 рік  за їх економічною структурою  відповідно ст.29. Закону України  "Про   Державний бюджет України на 2016 рік:

  ·        оплата праці (код 2110);

  ·        нарахування на оплату праці (код 2120);  

  ·        медикаменти та перев'язувальний матеріал (код 2220);

  ·        продукти харчування (код 2230);

  ·        оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

  ·                 соціальне забеспечення (код 2700);

  ·                 трансферти органам державного управління інших рівнів (код 2620) .

   

    6.  Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію окремих програм на загальну суму 26,9тис.грн.(додаток №4)                                                                                                                                                               

   

  7. Вільчанський селищний голова  має право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних  зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби  України.

           Розпорядник коштів селищного бюджету бере зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.

           Зобов’язання, взяті розпорядником коштів  селищного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним   правопорушенням . Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядником коштів селищного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати.

   

  8.  Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються із селищного бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки  на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

   

  9.  Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

  ·                 для розпорядника бюджетних коштів – зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені на за цільовим призначенням;

  ·                 для одержувачів  бюджетних коштів – повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у доход відповідних бюджетів.

    

  10.  Встановити, що внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік здійснювати виключно за рішенням сесії селищної ради  у випадках передбачених Бюджетним кодексом України ,дозволити селищному голові вносити зміни до селищного бюджету згідно розпорядження з подальшим затвердженням  на сесії селищної ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України.

      

  11. Дозволити Вільчанській селищній раді отримувати  позики  на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету в Управлінні  Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківській області  та надати право підписання відповідних договорів  селищному голові.

     

  12.  Вільчанському селищному голові забезпечити в першочерговому порядку в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення та  послуги  зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи  з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

   

  13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на планово - бюджетну комісію         Вільчанської селищної ради .

                                                                                                                                                                                 

   

   Вільчанський селищний голова                                                                            Лірський  М.І.

                          

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     VIІІ сесія  VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 114-VІІ

   

              08 вересня  2016 року                                                        смт. Вільча

   

  Про надання дозволу гр. Безсаловій Т.П. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

   

       Розглянувши  звернення гр.  Безсалової Тетяни Петрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   керуючись ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.. ст. 12,40,116,118,121 чинного Земельного кодексу України,   Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. Безсаловій Тетяні Петрівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул.Харківська, 54,  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр. Безсаловій Т.П. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити проект землеустрою, після  розроблення  та погодження  проекту подати його до Вільчанської селищної ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                              М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIІІ сесія     VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № № 115-VІІ

   

   

            08 вересня  2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Чатченко Н.М. та гр. Скубак О.М.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Лесі Українки, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадян Чатченко Ніни Миколаївни та Скубак Ольги Миколаївни, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст.. 12, 40, 86, 116, 118, 120,  121  чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. Чатченко Ніні Миколаївні та гр. Скубак Ользі Миколаївні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Лесі Українки, 3 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..Чатченко Н.М. та гр. Скубак О.М.  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     VIІІ сесія     VІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ № № 116-VІІ

   

   

            08 вересня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Чатченко Н.М. та гр. Скубак О.М.   на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

   

  Розглянувши заяву Чатченко Ніни Миколаївни та Скубак Ольги Миколаївни, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33,86,  116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

   

  1. Надати гр.  Чатченко Ніні Миколаївні та гр. Скубак Ользі Миколаївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,0500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, Лесі Українки,3 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..Чатченко Н.М. та гр. Скубак О.М. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити проект землеустрою, після  розроблення  та погодження  проекту подати його до Вільчанської селищної ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

          Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIІІ сесія     VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 117-VІІ

   

   

            08 вересня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Юрченку М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул.Кільцева,15 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянина Юрченка Миколи Володимировича, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. Юрченку Миколі Володимировичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Кільцева, 15 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..Юрченку М.В.  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

  VIІІ сесія     VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 118-VІІ

   

   

            08 вересня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Юрченку М.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

   

  Розглянувши заяву громадянина Юрченко Миколи Володимировича, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33, 116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

   

  1. Надати гр.  Юрченку Миколі Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,1000 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, Кільцева,15 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..Юрченку М.В.. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити проект землеустрою, після  розроблення  та погодження  проекту подати його до Вільчанської селищної ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

          Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIІІ сесія     VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 119-VІІ

   

   

            08 вересня  2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу  Біць Л.М., Біць С.В. та Ксензик І.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, бул. Будівельників, 9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

  Розглянувши заяву громадян Біць Людмили Миколаївни, Біць Сергія Вікторовича та Ксензик Інни Вікторівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  на підставі ст.. 12, 40, 86, 116, 118, 120,  121  чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. Біць Людмилі Миколаївні, Біць Сергію Вікторовичу та Ксензик Інні Вікторівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, бул. Будівельників, 9 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у спільну сумісну власність.

  2. Рекомендувати Біць Л.М., Біць С.В. та Ксензик І.В. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     VIІІ сесія     VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 120-VІІ

   

   

            08 вересня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу  Біць Л.М., Біць С.В. та Ксензик І.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

   

  Розглянувши заяву громадян Біць Людмили Миколаївни, Біць Сергія Вікторовича та Ксензик Інни Вікторівни, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33,86,  116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

   

  1. Надати гр.  Біць Людмилі Миколаївні, Біць Сергію Вікторовичу та Ксензик Інні Вікторівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, Лесі Українки,3 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у спільну сумісну  власність.
  2. Рекомендувати Біць Л.М., Біць С.В. та Ксензик І.В. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити проект землеустрою, після  розроблення  та погодження  проекту подати його до Вільчанської селищної ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

          Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      VІІІ сесія VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ № 121-VІІ

   

  08 вересня 2016 року                                                                    смт. Вільча

   

   

      Про розгляд заяви Шипенка А.І. щодо виділення йому земельної ділянки за адресою: смт. Вільча, вул. Титенка, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

   

     Розглянувши заяву учасника бойових дій, громадянина Шипенка Андрія Ігоровича про виділення йому  земельної ділянки за адресою: смт. Вільча, вул. Титенка,12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка)  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на підставі ст..12,39, 40, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Виділити гр..  Шипенку Андрію Ігоровичу земельну ділянку площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: смт.Вільча, вул.. Титенка,12 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі  Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Надати гр. Шипенку Андрію Ігоровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Титенка,12 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  3. Рекомендувати гр..Шипенку А.І. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити проект землеустрою, після  розроблення  та погодження  проекту подати його до Вільчанської селищної ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів, комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

  ДАЛІ