Субота, 13.07.2024, 17:29
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  рішення VIІІ сесії селищної ради VІІ скликання 08.09.2016 року ч.2

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     VIІІ сесія     VІІ скликання

  РІШЕННЯ № 122-VІІ

            08 вересня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

        Про внесення змін до рішення № 83-VІІ  VІ сесії Вільчанської селищної ради VІІ скликання від 12.05.2016 року «Про надання дозволу гр. Радченко С.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства»

   

       Розглянувши та обговоривши заяву гр. Радченко Сергія Володимировича про внесення змін до вищезазначеного  рішення № 83-VІІ  VІ сесії Вільчанської селищної ради VІІ скликання від 12.05.2016 року, Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення № 83-VІІ  VІ сесії Вільчанської селищної ради VІІ скликання від 12.05.2016 року «Про надання дозволу гр. Радченко С.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства» та викласти його у такій редакції:

   

  Розглянувши  звернення гр.  Радченка Сергія Володимировича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33, 116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Радченко Сергію Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,1165 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна, 24 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

   

   

   

          Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     VIІІ сесія     VІІ скликання

  РІШЕННЯ № 123-VІІ

            08 вересня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

           Про внесення змін до рішення LІІІ сесія    Вільчанської селищної ради  УІ скликання від 18.12.2014 року «Про надання дозволу гр. Ковтуну М.Ф. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул..Кільцева,18 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) »

   

           Розглянувши та обговоривши заяву гр. Ковтуна Миколи Федоровича про внесення змін до вищезазначеного  рішення LІIІ сесії Вільчанської селищної ради від 18.12.2016 року, Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення LІІІ сесія    Вільчанської селищної ради  УІ скликання від 18.12.2014 року «Про надання дозволу гр. Ковтуну М.Ф. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул..Кільцева,18 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) »

  та викласти його у такій редакції:

  Розглянувши заяву громадянина Ковтуна Миколи Федоровича, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення ХУІІІ Вільчанської селищної ради У скликання від 18.07.2007 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку, яка знаходиться у користуванні гр. Ковтуна М.Ф.» як  таке, що втратило чинність та враховуючи письмову заяву Ковтуна М.Ф.
  2. Надати гр. Ковтуну Миколі Федоровичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Кільцева, 18 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у приватну власність.
  3. Рекомендувати гр..Ковтуну М.Ф.  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     VIІІ сесія     VІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ № 124-VІІ

   

            08 вересня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Ковтуну М.Ф. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

   

  Розглянувши звернення Ковтуна Миколи Федоровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства,  на підставі ст..12, 33, 86,  116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

   

  Надати гр. Ковтуну Миколі Федоровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтованою площею 0,0500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Кільцева, 18 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.

  1. Рекомендувати гр.. Ковтуну М.Ф.  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити проект землеустрою, після  розроблення  та погодження  проекту подати його до Вільчанської селищної ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

          Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VІІІ сесія     УІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ № 125-VІІ

   

                08 вересня  2016 року                                                        смт. Вільча

   

  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Підгайській В.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Гагаріна, 9 Вовчанського району Харківської області

   

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка),  розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Гагаріна,9, Вовчанського району Харківської області, виготовлену ТОВ «АГ РІЕЛТІ», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  Згідно ст.ст. 12, 39,40, 116,118,121,186, Земельного Кодексу України, ст.26 ч.1 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про землеустрій»

   

   

  1. Затвердити гр. Підгайській Валентині Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 6321655500:00:000:0551, загальною площею 0,1500 га, із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул.Гагаріна, 9, Вовчанського району Харківської області.
  2. Передати безоплатно у приватну власність  гр. Підгайській Валентині Миколаївні земельну ділянку для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер  6321655500:00:000:0551, загальною площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Гагаріна, 9,  із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради, Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженого проекту.

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIIІ сесія   VII скликання

   

  РІШЕННЯ  № 126-VІІ

   

  8 вересня 2016 року                   смт. Вільча

   

  Про внесення змін до Регламенту Вільчанської селищної ради

   

  Розглянувши та обговоривши питання про внесення змін до Регламенту Вільчанської селищної відповідно до пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Внести змін до Регламенту Вільчанської селищної ради, а саме доповнити розділом VІІ «Господарська діяльність селищної ради» та викласти розділ в такій редакції:

   

  «РОЗДІЛ VІІ

  Господарська діяльність селищної ради.

  Селищна рада утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність неприбуткової організації.

  Установчі документи селищної ради містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів  організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

  Установчі документи селищної ради передбачають передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення).

          Доходи (прибутки) селищної ради використовуються виключно для фінансування видатків на утримання селищної ради, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених  установчими документами.»

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIIІ сесія   VII скликання

   

  РІШЕННЯ  № 127-VІІ

   

  8 вересня 2016 року                   смт. Вільча

   

  Про розгляд актів перевірки та протоколів стану орендованого комунального майна та внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Вільчанської селищної ради

   

          Розглянувши доповідну головного бухгалтера селищної ради Дідківської Г.С., висновки та рекомендації спільного засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін та постійної депутатської комісії з питань земельних ресурсів, комунальної власності, соціального розвитку селища та екології від 02.08.2016 р., з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади селища Вільча і підвищення ефективності використання цього майна шляхом передачі його в оренду фізичним та юридичним особам, відповідно  ч.2 ст.19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна ”, керуючись ст.. 59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Вільчанська селищна рада 

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити акти перевірки стану комунального майна та протокол №1 спільного засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін та постійної депутатської комісії з питань земельних ресурсів, комунальної власності, соціального розвитку селища та екології від 02.08.2016 р.
  2. Внести зміни до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Вільчанської селищної ради затвердженої рішенням IV сесії Вільчанської селищної ради VІ скликання від 21.12.2010 р. , а саме Пункт 6  Методики доповнити відповідно четвертим і п’ятим абзацом такого змісту:

   «У випадку, коли орендар подав письмову заяву де вказує, що отриману орендну площу він буде використовувати під різні види діяльності, то для визначення орендної плати необхідно провести зонування об’єкта оренди  за умови наявності окремих приміщень (визначення площі для здійснення кожного з видів діяльності орендаря) з подальшим застосуванням для кожної зони відповідних орендних ставок і фіксування площ зон у договорі оренди).

  У випадку, якщо орендар подав письмову заяву де вказує, що отриману орендну площу він буде використовувати під один вид діяльності, а фактично використовує під різні, то орендна плата нараховується на всю площу за найвищою орендною ставкою того виду діяльності, що здійснює орендар».

  1. Застосовувати ставку орендної плати у розмірі 15% - інше використання нерухомого майна, на решту площі, яку використовують для зберігання тари, торгівельного та господарчого інвентарю, прийняття і зберігання товарів.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

  Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIIІ сесія   VII скликання

   

  РІШЕННЯ  № 128-VІІ

   

  8 вересня 2016 року                   смт. Вільча

   

  Про розгляд звернення ФОП Антонової Н.Ф. щодо перегляду ставки орендної плати орендованої площі за адресою смт.Вільча,вул.Миру133б та перерахунку орендної плати

   

         Розглянувши заяву фізичної особи - підприємця Антонової Наталії Федорівни щодо перегляду ставки орендної плати орендованої площі за адресою смт.Вільча, вул.Миру, 133б та перерахунку орендної плати за період з 01.02.13р. по 01.06.16р., акт про перевірку орендованого комунального  майна від 02.08.2016 р., враховуючи висновки та рекомендації протоколу №1 спільного засідання комісій селищної ради з питань земельних ресурсів комунальної власності соціального розвитку селища та екології та  питань планування бюджету та цін, враховуючи  відсутність звернення ФОП Антонової Н.Ф. про зміну виду підприємницької діяльності,  керуючись ч.2. ст..19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, затвердженої рішенням ІV сесії Вільчанської селищної ради VІ скликання від 21.12.2010р. зі змінами та доповненнями, ст.. 59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  .

  1. ФОП Антоновій Н.Ф. щодо перерахунку орендної плати за період з 01.02.13р. по 01.06.16р. відмовити.

  2.      Внести зміни до договору оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради за № 04/14/25 від 30.05.2014 р., а саме встановити ставки орендної плати: 8% за площу 34,7 кв.м (торгівля продовольчими товарами), 18 % за площу 5,0 кв.м (торгівля непродовольчими товарами), 15%  за площу 32,1 кв.м.(інше використання майна). Загальна площа приміщення, що перебуває в оренді ФОП Антонової Н.Ф. складає 71,8 кв.м

  3.      Головному бухгалтеру переглянути додаткову .угоду та провести відповідні розрахунки.

  4.      Рішення вступає в силу з 01.09.2016р.

  5.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIIІ сесія   VII скликання

   

  РІШЕННЯ  № 129-VІІ

   

  8 вересня 2016 року                   смт. Вільча

   

  Про внесення змін до договору оренди майна, що перебуває на балансі  Вільчанської селищної ради між ФОП Костановською Р.О.

   

         Розглянувши акти перевірки стану комунального майна та торгівлю підакцизними товарами, враховуючи висновки та рекомендації протоколу №1 спільного засідання комісій селищної ради з питань земельних ресурсів комунальної власності соціального розвитку селища та екології та  питань планування бюджету та цін,  керуючись ч.2. ст..19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, затвердженої рішенням ІV сесії Вільчанської селищної ради VІ скликання від 21.12.2010р. зі змінами та доповненнями, ст.. 59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  .

  1.      Внести зміни до договору оренди майна, що перебуває на балансі  Вільчанської селищної ради за № 07/14/28 від 30.05.14р. між ФОП Костановською Р.О., а саме встановити ставки орендної плати: 8% за площу 5,3 кв.м (торгівля продовольчими товарами), 18 % за площу 5,0 кв.м (торгівля непродовольчими товарами), 18% за площу 25,0кв.м. (торгівля підакцизними товарами), 15%  за площу 63,8 кв.м, в т.ч. під суборенду 38,2 кв.м..(інше використання майна). Загальна площа приміщення, що перебуває в оренді ФОП Костановської Р.О. складає 99,1 кв.м

   

  2.      Головному бухгалтеру переглянути додаткову .угоду та провести відповідні розрахунки.

  3.      Рішення вступає в силу з 01.09.2016р.

  4.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

   

   

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIIІ сесія   VII скликання

   

  РІШЕННЯ  № 130-VІІ

   

  8 вересня 2016 року                   смт. Вільча

   

  Про внесення змін до договору оренди майна, що перебуває на балансі  Вільчанської селищної ради між ФОП Заровною Т.А.

   

         Розглянувши акти перевірки стану комунального майна та торгівлю підакцизними товарами, враховуючи висновки та рекомендації протоколу №1 спільного засідання комісій селищної ради з питань земельних ресурсів комунальної власності соціального розвитку селища та екології та  питань планування бюджету та цін,  керуючись ч.2. ст..19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, затвердженої рішенням ІV сесії Вільчанської селищної ради VІ скликання від 21.12.2010р. зі змінами та доповненнями, ст.. 59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  .

  1.      Внести зміни до договору оренди майна, що перебуває на балансі  Вільчанської селищної ради за № 08/14/29 від 30.05.14р між ФОП Заровною Т.А., а саме встановити ставку орендної плати: 8% за площу 21,0 кв.м (торгівля продовольчими товарами). Загальна площа приміщення, що перебуває в оренді ФОП Заровної Т.А. складає 21,0 кв.м

   

  2.      Головному бухгалтеру переглянути додаткову .угоду та провести відповідні розрахунки.

  3.      Рішення вступає в силу з 01.09.2016р.

  4.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський  

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIIІ сесія   VII скликання

   

  РІШЕННЯ  № 131-VІІ

   

  8 вересня 2016 року                   смт. Вільча

   

  Про внесення змін до договору оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради між ФОП Давиденко Т.І.

   

         Розглянувши акти перевірки стану комунального майна та торгівлю підакцизними товарами, враховуючи висновки та рекомендації протоколу №1 спільного засідання комісій селищної ради з питань земельних ресурсів комунальної власності соціального розвитку селища та екології та  питань планування бюджету та цін,  керуючись ч.2. ст..19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, затвердженої рішенням ІV сесії Вільчанської селищної ради VІ скликання від 21.12.2010р. зі змінами та доповненнями, ст.. 59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  .

  1.      Внести зміни до договору оренди майна, що перебуває на балансі  Вільчанської селищної ради за № 05/14/26 від 30.05.14р між ФОП Давиденко Т.І., а саме встановити ставки орендної плати: 18 % за площу 12,2 кв.м (торгівля непродовольчими товарами), 15% за площу 2,87 кв.м.(інше використання майна). Загальна площа приміщення, що перебуває в оренді ФОП Давиденко Т.І.. складає 15,07 кв.м

   

  2.      Головному бухгалтеру переглянути додаткову .угоду та провести відповідні розрахунки.

  3.      Рішення вступає в силу з 01.09.2016р.

  4.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

   

   

   

   

   

   

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VIIІ сесія   VII скликання

   

  РІШЕННЯ  № 132-VІІ

   

  8 вересня 2016 року                   смт. Вільча

   

  Про внесення змін до договору оренди майна, що перебуває на балансі Вільчанської селищної ради між ФОП Кель І.А.

   

         Розглянувши акти перевірки стану комунального майна та торгівлю підакцизними товарами, враховуючи висновки та рекомендації протоколу №1 спільного засідання комісій селищної ради з питань земельних ресурсів комунальної власності соціального розвитку селища та екології та  питань планування бюджету та цін,  керуючись ч.2. ст..19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, затвердженої рішенням ІV сесії Вільчанської селищної ради VІ скликання від 21.12.2010р. зі змінами та доповненнями, ст.. 59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  .

  1.      Внести зміни до договору оренди майна, що перебуває на балансі  Вільчанської селищної ради за № 03/14/24 від 30.05.14р між ФОП Кель І.А., а саме встановити ставку орендної плати: 18 % за площу 25,0 кв.м (торгівля підакцизними товарами). Загальна площа приміщення, що перебуває в оренді ФОП Кель І.А. складає 25,0 кв.м

   

  2.      Головному бухгалтеру переглянути додаткову .угоду та провести відповідні розрахунки.

  3.      Рішення вступає в силу з 01.09.2016р.

  4.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

   

   

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ДАЛІ