П`ятниця, 19.07.2024, 22:58
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Рішення виконкому від 25.10.2016 року

   

  УКРАЇНА

  вільчанська селищна рада

  вовчанського району

  Харківської області

  виконавчий комітет

  Р І Ш Е Н Н Я   №  29

   

  25 жовтня  2016 року                                                смт. Вільча

   

  Про організацію дозвілля молоді та розвиток фізичної культури та спорту в селищі

   

  Розглянувши питання про організацію дозвілля молоді та розвиток фізичної культури та спорту в селищі,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вільчанської селищної ради вирішив:

   

  1. Інформацію про  організацію дозвілля молоді та розвиток фізичної культури та спорту в селищі взяти до відома.

   

   

  Голова виконкому                                      М.І. Лірський

   

   

  УКРАЇНА

  вільчанська селищна рада

  вовчанського району

  Харківської області

  виконавчий комітет

  Р І Ш Е Н Н Я   №  30

  25 жовтня  2016 року                                                смт. Вільча

   

  Про встановлення   тарифу  на надання послуг з централізованого водовідведення в селищі Вільча для категорії споживачів - населення

   

   

          Розглянувши  лист начальника Вільчанського ККП Бройко Г.М.  від 30.09.2016  року за № 260  щодо затвердження тарифу  на послуги  водовідведення, які надаються населенню смт. Вільча у відповідності до поданих розрахунків, на підставі ст.11 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 7 та 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами), ст. 13 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», Постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та керуючись ч.2 п. «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вільчанської селищної ради

   

  ВИРІШИВ:

   

  1. Встановити тариф на послуги водовідведення  для категорії  споживачів – населення  в розмірі 22  грн. 18 коп. за 1 м. куб стоків  в т. ч. ПДВ та очистка стоків.
  2. Про прийняте рішення повідомити споживачів через засоби масової інформації.
  3.  Визнати таким, що втратило  чинність  -  п. 2 рішення  виконавчого комітету № 12 від 12.04.2016  року «Про  встановлення   тарифів на надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в селищі Вільча для категорії споживачів – населення»
  4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

   

  Голова виконкому                                           М.І. Лірський

   

   

  УКРАЇНА

  вільчанська селищна рада

  вовчанського району

  Харківської області

  виконавчий комітет

  Р І Ш Е Н Н Я   №  31

   

  25 жовтня  2016 року                                                смт. Вільча

   

  Про затвердження Порядку видалення аварійних дерев на території смт. Вільча та складу постійно діючої комісії з їх обстеження

   

   З метою запобігання виникненню аварійних ситуацій у зв’язку                                    з падінням дерев, упорядкування проведення робіт з їх знесення, відповідно                до статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045, керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вільчанської селищшної  ради

   

  ВИРІШИВ:

   

  1. Затвердити:

  1.1. Порядок видалення аварійних дерев на території смт. Вільча  (далі – Порядок, додається).

  1.2. Склад комісії з обстеження аварійних дерев на території смт. Вільча згідно з додатком.

  2. Секретарю селищної  ради (Семененко А.М.) висвітлити даний Порядок в засобах масової інформації.

  3.  Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

   

   

  Голова виконкому                                           М.І. Лірський

   

   

  Затверджено

  рішенням виконавчого комітету

   Вільчанської селищної ради

   №  31 від 25.10.2016 року

   

  ПОРЯДОК

  видалення аварійних  дерев на території смт. Вільча

   

  1. Порядок видалення аварійних  дерев на території смт. Вільча (далі – Порядок) визначає процедуру видалення таких дерев на території селища. Його розроблено відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території населених пунктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045. Аварійний стан дерев визначається згідно з  пунктом 9.1.12 Правил утримання зелених насаджень на території населених пунктів України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.07.2006 за №880/12754.

  2. Видалення аварійних дерев здійснюється на підставі акта обстеження, який складається відповідно до цього Порядку за зразком, затвердженим наказом Міністерства  з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 № 127.

  3. Підставою для проведення обстеження є заява юридичної чи фізичної особи (далі – заявник) про видалення аварійних дерев. До заяви додається схема їх розташування.

  4. Обстеження аварійних дерев здійснюється постійно діючою комісією з обстеження аварійних дерев на території смт. Вільча (далі – комісія), склад якої затверджується рішенням виконавчого комітету селищної  ради. В роботі комісії беруть участь представники заявника, власника земельної ділянки (користувача) або суб’єкта господарювання, що здійснює утримання території, на якій знаходяться аварійні дерева, а також інших зацікавлених організацій.

  Обстеження проводиться в термін до восьми днів після надходження заяви. Про місце та час збору, адреси обстежень голова комісії повідомляє інших членів комісії не пізніше ніж за 1 день телефонограмою.

  Комісія приймає рішення, за умови участі в обстеженні не менше половини її складу.

  Дерева, які визнані аварійними, нумеруються або відмічаються на стовбурі фарбою, відповідні номери та позначки наносяться на схему розташування  цих дерев.

  За результатами обстеження, комісія складає відповідний акт, до якого додаються схема розташування дерев та фотографії із зображенням стану їх аварійності та місця знаходження.

  5. Акт оформлюється у кількості примірників, рівній кількості членів комісії, та передається кожному члену комісії по одному примірнику

   

  Акт обстеження надається цим представникам із супроводжувальним листом або під підпис у журналі обліку даних актів, із зазначенням дати отримання, прізвища та посади. Форма журналу обліку актів обстеження зелених насаджень наведена у додатку до Порядку, журнал знаходиться у селищній раді.

  6. Заявник письмово, не пізніше ніж за 1 день, повідомляє селищну раду  про термін проведення відповідних робіт. По закінченні цього терміну представник селищної ради, член комісії, перевіряє фактичне знесення дерев на відповідність дозволу (акту обстеження), за результатами складає акт про видалення аварійних дерев.

  7. Видалення аварійних дерев на території зелених зон, утримання яких здійснюється селищною радою , провадиться за наявності належно оформленого акта, на підставі договору між селищною радою та виконавцем.

  Передача дозвільного документа (акта обстеження) виконавцю здійснюється з оформленням акта приймання-передачі.

  Перед видаленням дерев, представник селищної ради, член комісії, уточнює з виконавцем, які саме дерева належить знести, та контролює виконання робіт, за результатами складає акт про видалення аварійних дерев.

  8. У процесі ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації, а також у разі, коли стан зелених насаджень загрожує життю, здоров'ю громадян чи майну громадян та/або юридичних осіб, видалення зелених насаджень здійснюється негайно, у присутності представника комісії, з подальшим оформленням акта обстеження відповідно до цього Порядку. Представник комісії складає схему розташування аварійних дерев, фотографує їх із прив’язкою до місця.

   

   

  Додаток 

  до Порядку видалення

  аварійних  дерев

  на території смт. Вільча

   

  Журнал обліку

  актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

   

  Заявник

  Адреса

  Порода, діаметр стовбура на висоті 1,3 м, стан насаджень

  Відшкоду-вання

  Акт, №, дата

  Ордер, №, дата

  Підпис, прізвище, посада

  отримувача

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Затверджено

  рішенням виконавчого комітету

   Вільчанської селищної ради

   №  31 від 25.10.2016 року

   

   

  Склад комісії

  з обстеження аварійних дерев на території смт. Вільча

   

  1. Бройко Г.М. – начальник Вільчанського ККП ( за згодою)
  2. Білінська Г.В. – спеціаліст Вільчанської селищної ради ( за згодою)
  3. Журавський С.Б. – член виконавчого комітету селищної ради ( за згодою)
  4. Тищенко С.В. - член виконавчого комітету селищної ради ( за згодою)
  5. Заявник