Неділя, 21.07.2024, 12:16
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  рішення Y сесії селищної ради YІІ скликання 24.03.2016 року

  ВІЛЬЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ     ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія   VІІ скликання

  ПРОТОКОЛ № 5

  24 березня  2016 року                                смт. Вільча

  Порядок денний:

  1. Про внесення змін до селищного  бюджету .  Інформує: Дідківська Г.С. – головний бухгалтер   Вільчанської селищної ради.
  2. Звіт  селищного голови про виконану роботу за 2015 рік. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради
  3. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Вільчанської селищної ради для передачі  в оренду. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради
  4. Про надання послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  5. Про розгляд звернення АК «Харківобленерго» про перегляд ставок земельного податку на 2016 рік. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради
  6. Про затвердження розпоряджень виданих  селищним головою у міжсесійний період. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради
  7. Про затвердження договорів та угод укладених  селищним головою у міжсесійний період. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Свято – Володимирівської Харківської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: смт.Вільча, вул. Шевченка,40 Вовчанського району Харківської області. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  9. Про скасування деяких рішень Вільчанської селищної ради щодо виділення земельних ділянок та продажу незавершених будівництвом житлових будинків. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  10. Про визнання Воскобоєвої А.А. індивідуальним забудовником житлового будинку № 26 по вул.Гончаренка та   надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  11. Про надання дозволу гр. Воскобоєвій А.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Інформує: Білінська Г.В.  – спеціаліст   Вільчанської селищної ради.
  12. Про розгляд заяви Замори П.В. щодо виділення йому земельної ділянки за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка, 55 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність . Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  13. Про надання дозволу гр. Кісіль С.Л. та Кісіль М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Миру,13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.           
  14. Про внесення змін до рішення  LІІ сесії   Вільчанської селищної ради   УІ скликання від 20.11.2014 року «Про розгляд заяви Струка В.І. щодо виділення йому земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянки) по вул..Шевченка,62 та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки». Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  15. Про надання дозволу гр. Бройку І.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Лесі Українки, 13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (включене як невідкладне) Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  16. Про надання дозволу гр. Бройку І.Є. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (включене як невідкладне) Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  17. Про внесння змін до Регламенту Вільчанської селищної ради VII скликання. (включене як невідкладне)Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.
  18. Про обмеження руху вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицями селища Вільча. Інформує: Лірський М.І. – голова   Вільчанської селищної ради.

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 60 -VII

   

  24 березня  2016 року                   смт. Вільча

  Про селищний бюджет

  на 2016 рік

  Вільчанська селищна рада ВИРІШИЛА:

   

  1. Визначити на 2016рік:

   -  доходи селищного бюджету в сумі 1521,2тис.грн.., в тому числі  доходи загального фонду  селищного бюджету 1447,6тис.грн..,доходи спеціального фонду селищного бюджету 73,6тис.грн. згідно з додатком №1до цього рішення;

  - видатки селищного бюджету в сумі 1530,9тис.грн. у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 1457,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 73,6тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення;

  - дефіцит загального фонду бюджету в сумі 9,7 тис.грн. джерелом покриття якого є вільний залишок коштів станом на 01.01.2016р. згідно з додатком №2 до цього рішення ;

   

   2.  Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2016 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів , у тому числі по загальному фонду селищного бюджету 1457,3тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 73,6тис. грн.  згідно з додатком №2 до цього рішення.

  3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету в сумі  5,7тис.грн.

   

  4.  Затвердити на 2016 рік  міжбюджетні трансферти згідно додатком №3 до цього рішення;

                  з Вільчанського селищного бюджету  районному бюджету:

                 - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування – 10,2тис.грн. («Програма соціально-економічного розвитку селища Вільча на 2016рік») :

   

   

  5.  Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду  селищного бюджету на 2016 рік  за їх економічною структурою  відповідно ст.29. Закону України  "Про   Державний бюджет України на 2015 рік:

  ·        оплата праці (код 2110);

  ·        нарахування на оплату праці (код 2120);  

  ·        медикаменти та перев'язувальний матеріал (код 2220);

  ·        продукти харчування (код 2230);

  ·        оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

  ·                 соціальне забеспечення (код 2700);

  ·                 трансферти органам державного управління інших рівнів (код 2620) .

   

    6.  Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію окремих програм на загальну суму 16,2тис.грн.(додаток №4)                                                                                                                                                               

   

  7. Вільчанський селищний голова  має право брати бюджетні зобов’язання та здійснювати видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних  зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби  України.

           Розпорядник коштів селищного бюджету бере зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду.

           Зобов’язання, взяті розпорядником коштів  селищного бюджету без наявності відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є бюджетним   правопорушенням . Поточні видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядником коштів селищного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати.

   

  8.  Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються із селищного бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки  на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

   

  9.  Установити, що допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулому роках має наслідком:

  ·                 для розпорядника бюджетних коштів – зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені на за цільовим призначенням;

  ·                 для одержувачів  бюджетних коштів – повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у доход відповідних бюджетів.

    

  10.  Встановити, що внесення змін до селищного бюджету на 2015 рік здійснювати виключно за рішенням сесії селищної ради  у випадках передбачених Бюджетним кодексом України ,дозволити селищному голові вносити зміни до селищного бюджету згідно розпорядження з подальшим затвердженням  на сесії селищної ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України.

      

  11. Дозволити Вільчанській селищній раді отримувати  позики  на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету в Управлінні  Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківській області  та надати право підписання відповідних договорів  селищному голові.

     

  12.  Вільчанському селищному голові забезпечити в першочерговому порядку в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення та  послуги  зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи  з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

   

  13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на планово - бюджетну комісію         Вільчанської селищної ради .

                                                                                                                                                                                

  Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський 

                             

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 61 -VII

   

  24 березня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Звіт  селищного голови про виконану роботу за 2015 рік.

                                     

              Заслухавши та обговоривши звіт селищного голови  про пророблену роботу за 2015 рік, керуючись  Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні»,  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1.      Звіт селищного голови  про пророблену роботу за 2015 рік взяти до відома                            ( додається).

   

  Вільчанський селищний голова                         М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 62 -VII

   

  24 березня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Вільчанської селищної ради для передачі в оренду.

                                     

              Заслухавши та обговоривши питання  щодо  затвердження переліку об’єктів комунальної власності Вільчанської селищної ради для передачу  в оренду,  у відповідності до статей 29,59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1.      Затвердити перелік об’єктів комунальної власності Вільчанської селищної ради для передачу в оренду:

  ·        частина нежитлової будівлі площею 48,5  м2,  розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51 - для задоволення соціально – побутових потреб населення.

  ·        частина нежитлової будівлі площею 59,3  мрозташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51 - для задоволення соціально – побутових потреб населення.

  ·        частина нежитлової будівлі площею 42,5  м2 розташованої  за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,51 - для задоволення соціально – побутових потреб населення

  2.      Секретарю селищної ради розмістити у Вовчанській районній  газеті                               « Хлібороб» та на сайті селищної ради оголошення  про проведення конкурсу на оренду вищезезначених приміщень  та оголошення про проведення  конкурсу  з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки майна.

  3.      Контроль за виконанням рішення покласти на відповідальну постійну комісії з питань з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

   

  Вільчанський селищний голова                         М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 63-VII

   

  24 березня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про надання послуг з державної реєстрації речових прав

  на нерухоме майно та бізнесу.

                                     

              Заслухавши та обговоривши питання про  надання послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу,  у відповідності до частини другої статті 6 пінку 5 прикінцевих  та перехідних положень Закону України від 26.11.2015 року № 834-VIII «Про внесення змін до Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статті 1 пунку 6  прикінцевих та перехідних положень Закону України від 26.11.2015 року № 835-VIII  «Про внесення змін до Закону України                      « Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»,  Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1.      В зв’язку з відсутністю фінансових та технічних  можливостей, у даний час неможливе забезпечення виконавчим комітетом селищної ради  умов необхідних для реалізації повноважень передбачених законами України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та « Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» .

   

  Вільчанський селищний голова                         М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 64-VII

   

  24 березня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про розгляд звернення АК «Харківобленерго» про перегляд ставок земельного податку на 2016 рік.

                                     

              Заслухавши та обговоривши листи АК « Харківоблененрго» та Вовчанського РЕМ про перегляд ставок Земельного податку на 2016 рік, керуючись статтями 7,8,10,12,269-289, пункту 5 Прикінцевих  положень Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1.      Відмовити АК « Харківобленерго» та Вовчанському РЕМ у зменшенні розміру земельного податку на 2016 рік у зв’язку з незабезпеченістю селищного бюджету та  невідповідністю вимог, вказаних у листах,  Податковому кодексу України.

   

  Вільчанський селищний голова                         М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія   VІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ  № 65-VII

   

  24  березня 2016 року                   смт. Вільча.

   

  Про затвердження розпоряджень

  Вільчанського селищного голови

          Розглянувши розпорядження селищного голови, на підставі рішення І сесії УІ скликання « Про визнання повноважень Вільчанського  селищного голови»,  керуючись ст.. 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Вільчанська селищна рада 

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розпорядження Вільчанського селищного голови:

  з основної діяльності:

  • № 5 від 24.02.2016 «Про відбування адміністративного стягнення Бех Р.В.»;
  • № 6  від 29.02.2016 «Про внесення змін до селищного бюджету»;
  • № 7 від 29.02.2016 «Про створення тимчасових робочих місць для організації громадських робі»;
  • № 8  від 18.01.2016 «Про проведння щорічної оцінки виконання посадовими особами Вільчанської селищної ради покладених на них обов’язків і завдань за 2015 рік»;
  • № 9  від 29.022016  «Про скликання V чергової сесії Вільчанської селищної ради VII  скликання»;
  • № 10 від 29.02.2016 року « Про засідання виконавчого комітету селищної ради»;
  • № 11 від 01.03.2016 року « Про прийом працівників на громадські роботи»;
  • № 12 від 03.03.2016 року « Про прийом працівників на громадські роботи»;
  • № 13 від 10.03.2016 року « Про прийом працівників на громадські роботи»;
  • № 14 від 11.03.2016 року « Про реєстрацію місця проживання фізичних осіб»;
  • № 15 від 16.03.2016 року « про виплату грошової допомоги на поховання».

   

  Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія   VІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 66-  VII

   

  24 березня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про затвердження договорів  та угод  

  укладених селищним головою у міжсесійний період

   

              Розглянувши договори  укладені селищним головою у міжсесійний період, відповідно до ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити договори  та угоди   укладені    Вільчанським селищним головою з:
  2. Вільчанським ККП додаткова угода до договору № 20/3 від 15.01.2016 року про надання послуг з водопостачання та водовідведення;
  3. Вовчанським підприємством теплових мереж додаткова угода № 2 до договору  про закупівлю послуги з постачання  теплової енергії у гарячій воді/парі за державні кошти № 46 від 09.02.2016 року;
  4. Вовчанським підприємством теплових мереж додаткова угода № 3 від 25.02.2016 року  до договру про закупівлю послуги з теплопостачання  за державні кошти № 46 від 09.02.2016 року;
  5. Вовчанським підприємством теплових мереж договір № 46/11 від 01.03.2016 року  про закупівлю послуги з постачання  теплової енергії у гарячій воді/парі за державні кошти;
  6. СПДФО  Кель О.А.договір № 2/14 від 29.02.2016 року купівлі – продажу.
  7. СПДФО  Кель О.А.договір № 3/15 від 04.03.2016 року купівлі – продажу.
  8. ПП Комарчуком Ф.В. додаткова угода № 1 від 29.02.2016 року до договору оренди земельної ділянки від 12.11.2012 року;
  9. ПП Островською О.С. додаткова угода № 2 від 29.02.2016 року до договору оренди земельної ділянки від 13.04.2012 року;
  10. ТОВ « Інженерно   правовий центр «Гранд» договір № 37/16 від 01.03.2016 року на розроблення детального плану території

   

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку селища                                         ( Горячко С.М.)

  Вільчанський селищний голова                                         М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     V сесія  V ІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ  № 67-  VII

   

               24 березня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Свято – Володимирівської Харківської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: смт.Вільча, вул. Шевченка,40 Вовчанського району Харківської області

   

            Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Свято – Володимирівської Харківської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: смт.Вільча, вул. Шевченка,40, виготовлена ФОП Бондаренко Ю.Б., на підставі ст. 12, 20, ч.2 ст. 92, ст. ст.,116, 122, 123, 186, 186-1 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Затвердити Релігійній громаді Свято – Володимирівської Харківської єпархії Української Православної Церкви проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, кадастровий номер 6321655500:00:000:0545, загальною площею 0,2080 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка, 40 із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради Вовчанського району Харківської області.
  2. Передати у постійне користування Релігійній громаді Свято – Володимирівської Харківської єпархії Української Православної Церкви земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, кадастровий номер 6321655500:00:000:0545, загальною площею 0,2080 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка, 40 із земель житлової та громадської забудови Вільчанської селищної ради Вовчанського району Харківської області, згідно затвердженого проекту.

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                       М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесії      V ІІскликання

   

    РІШЕННЯ  № 68-  VII

                 24 березня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

  Про скасування деяких рішень Вільчанської селищної ради щодо виділення земельних ділянок та продаж незавершених будівництвом житлових будинків

   

      Розглянувши рекомендації постійної депутатської комісії з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології про скасування деяких рішень сесій Вільчанської селищної ради щодо виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків та продаж незавершених будівництвом житлових будинків, на підставі ст.ст. 12, 141 Земельного кодексу України, п.3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо сприяння будівництва», керуючись  ст. 25, ст.26 ч.1 п. 34, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. У зв’язку з втратою чинності, скасувати:
  • рішення УІ сесії Вільчанської селищної ради У скликання від 05.07.2006 року «Про продаж незавершеного будівництвом житлового будинку Кожанову В.С.» для самостійної добудови, як невиконане;
  • рішення УІ сесії Вільчанської селищної ради У скликання від 05.07.2006 року «Про продаж незавершеного будівництвом житлового будинку Резінському М.Е.» для самостійної добудови, як невиконане;
  • рішення ХХХХІІІ сесії Вільчанської селищної ради У скликання від 29.04.2009 року «Про розгляд заяви гр.. Семененко А.М.  щодо виділення  їй земельної ділянки для будівництва житлового будинку з послідуючою приватизацією за адресою: смт. Вільча, вул. Садова,37», враховуючи письмову заяву від Семененко А.М.;
  • рішення ХХХХІІІ сесії Вільчанської селищної ради У скликання від 29.04.2009 року «Про розгляд заяви гр.. Швежикене І.М. щодо виділення  їй земельної ділянки для будівництва житлового будинку з послідуючою приватизацією за адресою: смт. Вільча, вул. Садова,35», враховуючи письмову заяву від Швежикене І.М.;
  • рішення ХХХУІІ сесії Вільчанської селищної ради У скликання від 16.10.2008 року «Про розгляд заяви гр.. Лірського М.М. щодо виділення йому земельної ділянки для будівництва житлового будинку з послідуючою приватизацією за адресою: смт. Вільча, вул.. Гагаріна,36  Вовчанського району Харківської області.», враховуючи письмову заяву від Лірського М.М.

   

  1. Про прийняте рішення повідомити вищезазначених  громадян.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

  Вільчанський селищний голова                                              М.І. Лірський

  ДАЛІ