Субота, 13.07.2024, 18:42
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Меню сайту
Документи
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
 • ВІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  ст. 2 рішення Y сесії YІІ скликання Вільчанської селищної ради УІІ скликання 24.03.2016 року

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     V сесія  V ІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ  № 69-  VII

   

               24 березня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

  Про визнання Воскобоєвої А.А. індивідуальним забудовником житлового будинку

  № 26 по вул.Гончаренка та   надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

   

       Розглянувши  звернення гр.  Воскобоєвої Антоніни Анатоліївни про визнання її індивідуальним забудовником  житлового будинку , що розташований за адресою : смт. Вільча, вул.Гончаренка,26, договір купівлі - продажу матеріалів, вкладених у незавершене будівництво житлового будинку від 02.03.2016 року,  керуючись ст.. 26 ч.1 п. 34  та ст.. 31 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.. ст. 12,40,116,118,121 чинного Земельного кодексу України,   Вільчанська селищна рада вирішила:

   

  1. Визнати Воскобоєву Антоніну Анатоліївну індивідуальним забудовником житлового будинку № 26 по вул.Гончаренка,  що в селищі Вільча та зареєструвати його у Вільчанській селищній раді. Розмір присадибної ділянки на якій розташований житловий будинок становить 0,1500 га.
  2. Дозволити Воскобоєвій Антоніні Анатоліївні добудувати  житловий будинок та здійснити будівництво господарських будівель  на земельній ділянці площею 0,1500 га,  за адресою: смт. Вільча, вул.Гончаренка,26.
  3. Надати гр. Воскобоєвій Антоніні Анатоліївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Гончаренка,26 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  4. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

  Вільчанський селищний голова                              М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     V сесія  V ІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ  № 70-  VII

   

               24 березня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Воскобоєвій А.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

   

  Розглянувши заяву громадянки Воскобоєвої Антоніни Анатоліївни, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33, 116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

   

  1. Надати гр. Воскобоєвій Антоніні Анатоліївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,2000 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Гончаренка, 26 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

  Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      V сесія V ІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ  № 71-  VII

   

  24 березня 2016 року                                                                    смт. Вільча

   

   

      Про розгляд заяви Замори П.В. щодо виділення йому земельної ділянки за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка, 55 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

   

     Розглянувши заяву громадянина Замори Павла Володимировича про виділення йому  земельної ділянки за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,55 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка)  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на підставі ст..12,39, 40, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Виділити гр.. Заморі Павлу Володимировичу земельну ділянку площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: смт.Вільча, вул.. Шевченка,55 із земель житлової та громадської забудови вид угідь – забудовані землі  Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Надати гр. Заморі Павлу Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Шевченка,55 із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  3. Рекомендувати гр..Заморі П.В. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та постійно забезпечувати благоустрій на виділеній земельній ділянці.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів, комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія     V ІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 72-  VII

   

   

                24 березня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Кісіль С.Л. та Кісіль М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Миру,13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадян Кісіль Світлани Леонідівни та Кісіль Михайло Володимировича, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 86, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати Кісіль Світлані Леонідівні та Кісіль Михайлу Володимировичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Миру,13 (колишня назва вулиця Леніна),  площею 0,1500 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, вид угідь - забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у спільну  сумісну власність.
  2. Рекомендувати гр..Кісіль С.Л. та  Кісіль М.В. впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

   

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      V сесія V ІІ скликання

  РІШЕННЯ  № 73-  VII

  24 березня 2016 року                                                                    смт. Вільча

  Про внесення змін до рішення  LІІ сесії   Вільчанської селищної ради   VІ скликання від 20.11.2014 року «Про розгляд заяви Струка В.І. щодо виділення йому земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянки) по вул..Шевченка,62 та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»

   

  Розглянувши та обговоривши заяву гр. Струка Вячеслава Івановича про внесення змін до вищезазначеного  рішення LІI сесії Вільчанської селищної ради від 20.11.2016 року, Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Внести змін до рішення  LІІ сесії   Вільчанської селищної ради   VІ скликання від 20.11.2014 року «Про розгляд заяви Струка В.І. щодо виділення йому земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянки) по вул..Шевченка,62 та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» та викласти його у такій редакції:

   

  Розглянувши заяву жителя м.Вовчанськ Харківської області Струка Вячеслава Івановича про виділення йому земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: смт.Вільча, вул.. Шевченка, 62 керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,40,116,118,121,122 Земельного Кодексу України, Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА

   

  1. Виділити гр.. Струку Вячеславу Івановичу земельну ділянку площею 0,1500 га для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) за адресою: смт.Вільча, вул.. Шевченка,62  із земель житлової та громадської забудови (угіддя забудована територія) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області з подальшою передачею у власність.
  2. Надати гр..Струку Вячеславу Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: смт.Вільча, вул..Шевченка,62 із земель житлової та громадської забудови (угіддя забудована територія) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області.
  3. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів, комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

  Вільчанський селищний голова                                                  М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Y сесія     Y ІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 74-  VII

   

                24 березня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Бройку І.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: смт.Вільча, вул. Лесі Українки, 13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)              

   

   

  Розглянувши заяву громадянина Бройка Івана Євгеновича, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на підставі ст..12, 40, 116, 118, 120,  121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Надати гр. Бройку Івану Євгеновичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), площею 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Лесі Українки із земель житлової та громадської забудови, вид угідь – забудовані землі Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області, для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Рекомендувати гр..Бройку І.Є.  впродовж 6 місяців з моменту реєстрації даного рішення замовити технічну документацію із землеустрою.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

   

  Вільчанський селищний голова                                                                   М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Y сесія  УІІ скликання

   

   

  РІШЕННЯ  № 75-  VII

   

               24 березня 2016 року                                                        смт. Вільча

   

   

  Про надання дозволу гр. Бройку І.Є. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

   

  Розглянувши заяву громадянина Бройка Івана Євгеновича, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на підставі ст..12,33, 116, 118, 120, 121 чинного Земельного кодексу України, керуючись  ст.. 26 ч.1 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

   

  1. Надати гр. Бройку Івану Євгеновичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,0372 га, яка розташована за адресою: смт. Вільча, вул. Лесі Українки,13 із земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) Вільчанської селищної ради, Вовчанського району, Харківської області для подальшої передачі у приватну власність.
  2. Розроблений та погоджений, відповідно до законодавства, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати до Вільчанської селищної Вовчанського району Харківської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів,комунальної власності, соціального розвитку селища та екології (Завальнюк Г.А.)

   

          Вільчанський селищний голова                                                М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

   

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

      V сесія V ІІ скликання

   

  РІШЕННЯ  № 76-  VII

  24 березня 2016 року                                                                    смт. Вільча

   

  Про внесення змін до Регламенту Вільчанської селищної ради

   

  Розглянувши та обговоривши питання про внесення змін до Регламенту Вільчанської селищної ради у  зв’язку із внесенням змін до статті 59 Закону України                      « Про місцевее самоврядування в Україні»  щодо поіменних голосувань, керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», Вільчанська селищна рада

   

  ВИРІШИЛА:

   

  1. Внести змін до Регламенту Вільчанської селищної ради, а саме пункт 6  статті 2.9 замінити словами :

  « Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради».

   

  Вільчанський селищний голова                                                  М.І. Лірський

  ВІЛЬЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  V сесія   VІІ скликання

   

  ПРОЕКТ РІШЕННЯ 

   

  24 березня  2016 року                   смт. Вільча

   

  Про обмеження руху транзитного вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицями селища Вільча

  Керуючись  ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 7, 9  Закону України  «Про дорожній рух», Законом України «Про автомобільні дороги», Законом України  «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами», Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху та  збереження дорожнього  полотна вулиць селища Вільча, Вільчанська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Обмежити рух транзитного вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища  Вільча  у  зв’язку з руйнуванням дорожнього полотна

  2. У погоджених із ДАІ Вовчанського ВП ГУ НП України в Харківській  області місцях встановити дорожні знаки, які обмежують рух вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища Вільча.

  3. Затвердити  схеми організації дорожнього руху вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища Вільча (додаток 1).

  4. Рух вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту, що здійснює неодноразове  транспортування  товарів, сировини, матеріалів від об’єктів  господарювання   вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища Вільча дозволити лише з погоджувальними документами.

  5. Затвердити регламент оформлення дозвільних документів (додаток 2).

  6. Уповноважити селищного голову видавати погоджувальні документи для оформлення в установленому порядку дозволу на проїзд великовагового та великогабаритного транспорту, маршрут якого передбачає проїзд вулицями  вулицями  Миру, Шевченка, Харківська  селища Вільча.

  7. Секретарю Вільчанської селищної  ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Вільчанської селищної ради   та у районній газеті «Хлібороб».

  8. Рішення набирає чинності з дня оприлюднення у вказаних засобах масової інформації.

  9. Контроль за виконанням рішення покласти на відповідальну постійну комісії з питань з питань планування бюджету, фінансів і цін ( Горячко С.М.)

  . Вільчанський селищний голова                                   М.І. Лірський

  �