Субота, 27.07.2024, 12:15 Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Створення громадської організаціїСтворення громадської організації
В степах України на Харківщині виросло селище де поселилися люди переселені із зони, яка постраждала від аварії на ЧАЕС. Переселення було тяжке не тільки фізично, а й морально, бо люди покидали навічно свої обжиті оселі, свої квітючі сади, свій рідний край. Селище зустріло своїх жителів новими необжитими будинками, пустинними вулицями. Почалось нове життя в селищі Вільча, Харківської області. Почалась кропітка робота. Кожен господар намагався зробити свою оселю особливою, кращою. Зацвіли квіти на газонах, піднялися і зацвіли садки. Але багато соціально-побутових, економічних, юридичних проблем залишилось.
Так в селищі Вільча, Харківської області, Вовчанського району була створена Вільчанська громадська організація інвалідів, потерпілих, ліквідаторів та евакуйованих «Чорнобильська Пам’ять», скорочена назва ВГО ІПЛЕ «Чорнобильська Пам’ять». Створення нашої організації підтримала Харківська обласна організація інвалідів «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ» де було відмічено, що селище Вільча є унікальне так як такого населеного пункту, який збудований виключно для громадян, переселених з зон радіоактивного забруднення, в Харківській області більше не існує. В Харківській області налічується близько 24000 чорнобильців це 9 районних, 1 міська, 27 первинних районних організацій та 4 колективи. Створення такої громадської організації в нашому селищі є актуальним, суспільно значимим.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Copyright MyCorp © 2024 Створити безкоштовний сайт на uCoz |